Apple išleido iOS 9.0.2 ir nutraukė iOS 8.4.1 ir iOS 9 pasirašymą

Šiandien Apple išleido iOS 9.0.2 atnaujinimą ir nutraukė senesnių iOS versijų iOS 8.4.1 ir iOS 9 pasirašymą ir tai reiškia, kad vartotojai įdiegę savo iOS įrenginiuose iOS 9 ir nusprendę grįžti į žemesnes iOS versijas - to padaryti nebegali.

Apple išleido nedidelį iOS 9.0.2 atnaujinimą, kuriame ištaisė kai kurias klaidas bei pagerino įrenginių veikimo našumą. iOS 9.0.2 Apple:

 • ištaisė klaidą buvusią aplikacijų mobilių duomenų naudojimo atjungime
 • ištaisė klaidą dėl kurios kai kurie vartotojai negalėjo aktyvuoti iMessage
 • ištaisė klaidą dėl, kurios pradėjus „rankinį“ atsarginių duomenų kopijų kūrimą - iCloudbackup’as“ galėjo būti nutrauktas
 • ištaisė klaidą dėl kurios gavus pranešimus ekrano pozicija (pavirtimas) galėjo būti neteisingai interpretuojamas sistemos
 • pagerintas „Podcasts“ aplikacijos veikimo stabilumas.

iOS 9.0.2 taip pat panaikinta ir saugumo spraga leidusi apeiti užrakinto ekrano apsaugą Siri pagalba.

Išleidusi iOS 9.0.2 atnaujinimą Apple taip pat nutraukė senesnių iOS 8.4.1 ir iOS 9.0.1 versijų pasirašymą. Todėl vartotojai savo iPhone, iPad ir iPod touch atnaujinę į iOS 9 ir dėl vienų ar kitų priežasčių galvojantys apie grįžimą į ankstesnę iOS versiją - gali nusiraminti ir daugiau apie tai nebegalvoti, nes to padaryti nepavyks.

Išleidusi visiems vartotojams skirtą iOS 9.0.2 atnaujinimą, Apple išleido ir programuotojams bei viešiems testuotojams skirtas iOS 9.1 beta 3 versijas.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 23 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Nei viena iš išvardintų problemų manęs nedomino. Na bet atsinaujinau - reikia. Ką pastebėjau, tai kad Siri suggestion pradėjo normaliai veikti ir rodyti ieškomus kontaktus pagal vardą, ko anksčiau nedarė pas mane.

 2. O man podcasts labai aktualu ir ji tikrai grybavo.

 3. O man kažkas kita ir nežinau nuo ko. Nes kai dabar per ausines noriu klausyti muzikos, girdisi stiprus statinis garsas ausinėse, galvojau kad ausinės blogos, bet tai su visomis ausinėmis ar bet kuo kitu ką prijungčiau. Skaičiau kad kaikuriems padėjo tiesiog prietaiso perkrovimas, bet man nepadėjo, kaip ir švarus įdiegimas ar ausinių lizdo išvalymas... Dar yra kokių variantų apart bandymo pakeisti visą ausinių lizdą? O jis dar ir keičiasi su Dock jungtimi..

 4. Atnaujinau savo iphoną, tačiau turiu problemą su žinučių (sms) siuntimu, jos tiesiog užstringa ir nueina po kiek laiko gavėjui. Tas pats su žinučių gavimu, gaunu tik po kažkiek laiko. Bandžiau perkrauti telefoną, bet nepadėjo. Ką dar galėčiau padaryti?

 5. sveiki, imanoma sulaukt pagalbos?

 6. Niekam nesusidubliuoja dainos per spotlight paiešką? Pastebėjau, kad pirktos dainos dubliuojasi paieškoje.

  Foto: https://www.dropbox.com/s/5j1eo9ml5vu30j3/IMG_0031.jpg?dl=0

 7. Šiandien regėjau viziją, jog pasirodys iOS 9.1 :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų