Atsiranda vis daugiau informacijos apie paslaptingą trečią iPhone modelį

Tema: iPhone
iPhone 6c

Kol Apple ruošiasi, šį rudenį, pasauliui pristatyti du naujus iPhone - atsiranda vis daugiau informacijos apie mistinį, trečią iPhone.

Daugelis laukia, šį rudenį parodysiančių dviejų naujų, iPhone 6s pramintų, iPhone modelių, kuriuos tikimasi Apple pristatys rugsėjo mėnesį. Tačiau jau kuris laikas, internete, kartas nuo karto pasirodo informacija apie mistinį, trečią iPhone modelį, kurį Apple neva gali pristatyti dar iki šių metų pabaigos.

Pastarosiomis savaitėmis pasirodžiusi informacija teigia, kad iPhone 6c pasirodys šį rudenį - greičiausiai lapkričio mėnesį. Sakoma, kad Foxconn gamina mažesnę ekrano įstrižainę turintį iPhone. IHS Technology Research direktorius Kevin Wang teigia, kad pigesnė iPhone versija bus išleista dar iki šių metų pabaigos, tačiau detalesnės informacijos apie tai nepateikia.

Manoma, kad iPhone 6c bus labiau kompaktiškas ir jo ekranas, kas daugelį iPhone vartotojų nudžiugintų, bus 4 colių įstrižainės.

Apytikslės nykščio pasiekimo ribos iPhone 5/5c/5s, iPhone 6 ir iPhone 6 Plus telefonų ekranuose pagal vartotojo ūgį.
Apytikslės nykščio pasiekimo ribos iPhone 5/5c/5s, iPhone 6 ir iPhone 6 Plus telefonų ekranuose pagal vartotojo ūgį.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. dar tegu įdeda 2GB atminties ir atnaujina procesorių, ir įstrižainė 4 colių...paklausa bus didžiulė.:)))

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų