Ką naujo Apple ruošia iPhone 6s/c modeliuose [gandai]

Tema: iPhone

Artėjant rudeniui, kai Apple įprastai išleidžia naujus iPhone modelius, internete gausėja ir gandų susijusių su iPhone 6s vadinamu naujuoju iPhone.

Keli gandai susiję su šį rudenį pasirodysiančiais iPhone modeliais tiems, ką kankina nežinia ką reikės daryti kai Apple anonsuos naujuosius modelius. Žinoma, tai tik gandai ir nereikėtų jų pagrindu kurti realių planų.

Internete pasirodęs neva naujo iPhone 6s korpusas Internete pasirodęs neva naujo iPhone 6s korpusasInternete pasirodęs neva naujo iPhone 6s korpusas

Internete pasirodė neva iPhone 6s korpusų nuotraukos iš, kurių galima spręsti, kad išoriškai naujieji iPhone 6s nesiskirs nuo iPhone 6. Tai nė kiek nestebinantis faktas, nes Apple jau kuris laikas telefonus radikaliau atnaujina kas antri metai ir „s“ modeliai, kaip taisyklė nestipriai skiriasi nuo savo „ne s“ modelių.

Interneto vėjai nešioja informaciją, kad naujuose iPhone modeliuose bus naudojamos Qualcomm MDM9635M LTE mikroschemos, dar vadinamos „9X35“ Gobi modemo platforma. Šis patobulinimas leistų dar labiau taupyti elektros energiją ir lyginant su „9X25“ naudojamuose iPhone 6 ir iPhone 6 Plus, leistų siųsti ir gauti duomenis greičiau.

Nauja mikroschema pagreitintų duomenų per LTE atsisiuntimą iki 300Mbs - dvigubai greičiau nei sugeba dabartiniai naujausi iPhone. Tiesa, tokius greičius dar turi palaikyti operatoriai ir jie, greičiausiai, ir taps silpnąja grandimi šiose lenktynėse.

Pernai metais visi nauji Apple iOS įrenginiai, tame tarpe iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air 2 ir iPad mini 3 neteko 32GB modelio ir galima rinktis iš 16GB, 64GB ir 128GB. The Korea Times rašo, kad Apple planuoja padidinti minimalią iPhone talpą ir derasi su Samsung dėl „diskų“ naujiems įrenginiams. Dabar diskus Apple teikia Toshiba, SK Hynix ir SanDisk.

Kalbama, kad Apple planuoja reorganizuoti galimų iOS įrenginių talpų asortimentą ir panaikinti 16GB įrenginius, juos pakeičiant 32GB. Abejotina, kad maksimali 128GB talpa iOS įrenginiuose padidės. Mano galva, 16GB modelių atsisakymas būtų protingas žingsnis, nes su dabartiniais duomenų srautais 16GB jau labai ekonominis variantas ir vartotojas turi gaišti savo laiką bandydamas apsispręsti ką palikti, o ką trinti.

Rugsėjį bus du metai, kai Apple išleido savo spalvingų, prieštaringai vertinamų iPhone 5c modelių liniją. Azijos šaltiniai teigia, kad Apple sekančių metų pradžioje planuoja išleisti atnaujintą iPhone 6c seriją. Pasimokydama iš savo padarytų klaidų, kalbama, kad Apple iPhone 6c korpusą gamins iš metalo ir telefonas bus kaip patobulinta 4″ iPhone 5s versija.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Laukiam nesulaukiam, labai įdomu, faktas (greičiausiai) modelių išvaizda išliks tokia pati, bet vistiek įdomūs pakeitimai, dar vienas dalykas įdomus, jeigu 32GB iPhone kainuotų, kaip dabartiniai 16GB tai viskas gerai, bet jeigu brangs - truputi apmaudu.
  Planuoju pakeisti savo senuką.

 2. Gera naujiena.....taip ir maniau,kad apple neatsisakys 4″ įstrižainės telefonų,nes ne visiems tinka "didieji broliai"...laukiam kitų metų...:)))

 3. Aš jau laukiu to 6 C, nes man kas virš 4", tai jau planšetofonai, kurie man nebetinka. Vis juokauju, kad pirkčiau iPhone 6, jei išleistų "minus" versiją (kaip yra "plius" - padidintas, tai norėčiau "minus" - pamažinto)

  • Neseniai pasirodžiusi informacija leidžia daryti prielaidą, kad naujieji iPhone 6s gali būti 0,2mm storesni (7,1mm) Dabartinių iPhone 6 storis - 6,9mm. Reikia tikėtis Apple tą pastorėjimą išnaudos teisingai - panaikins iššokusią kamerą ir padidins bateriją.

   Gaila, bet panašu, kad naujieji telefonai išliks tokiais pačiais akromegalais.

 4. Tikiuosi, jog pagaliau įdės 2GB RAM, o tai nusibodo, kai pastoviai aplikacijos refreshinasi...

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų