Piratų rojus: HBO, ESPN ir daugiau nei 50 kitų TV kanalų - nemokamai

Jei „Popcorn Time“ yra „piratų Netflix“, tai paslauga pavadinta cCloud TV yra tiesioginės transliacijos „Popcorn Time“.

cCloud TV paslaugoje nėra nieko legalaus, nes tai paslauga, kuri pasinaudodama piratinėmis priemonėmis suteikia galimybę nemokamai žiūrėti tiesiogines daugiau nei penkiasdešimties kanalų TV laidų transliacijas kompiuterio naršyklėje ir eilėje kitų įvairių įrenginių. Drįsčiau suabejoti jog tai, kad ši paslauga nėra legali - atbaidys daugelį vartotojų ir ypač po to, kai praeitą sekmadienį cCloud TV komanda paskelbė, kad dabar vartotojai gali žiūrėti daugiau nei 50 kanalų, tame tarpe tokių kaip HBO, ESPN, AMC, TBS, Showtime ir t.t.

Geriausia šioje paslaugoje tikriausi tai, kad norint ja naudotis nereikia nei registruotis, nei kaip nors jailbreak’inti ar kitaip modifikuoti savo įrenginių, nes tiesioginę pasirinkto kanalo transliaciją galima žiūrėti tiesiai naršyklėje.

Tiesioginės televizijos laidų transliacijos nemokamai, tai piratų šventasis Gralis. Nėra aišku kiek ilgai ši paslauga cCloud TV gyvuos, nes net nėra abejonių, kad ji kelia rūpesčių šių kanalų transliuotojams, kuriems šie kanalai padeda užsidirbti duonai kasdieninei. Kaip ten bebūtų, dabar tie kas nėra šių mokamų kanalų prenumeratoriais, tame tarpe ir tie, kas neturi galimybės juos prenumeruoti legaliai net jei ir to norėtų, gali stebėti daugiau nei 50-ties kanalų laidas nemokamai, kartu su tais, kurie už jas moka.

cCloud TV „retransliuojamų“ kanalų laidas galima stebėti tiesiog kompiuterio naršyklėje, planšetiniuose kompiuteriuose (tame tarpe ir iPad), iPhone, Roku dėžutėse ir net Nintendo Wii U. Norint pradėti naudotis cClaoud TV, nereikia jokių specialių žinių ar modifikavimų - savo kompiuteryje ar mobiliame įrenginyje apsilankykite cCloud TV svetainėje, iš sąrašo pasirinkite savo įrenginį. Tai padarius bus pateiktas galimų kanalų sąrašas, pasirinkite pageidaujamą ir norėdami padėti žiūrėti, kaip įprasta, paspauskite ant piktogramos.

Žemiau pateiktas kelių iš populiariausių, cCloud TV retransliuojamų kanalų:

 • HBO
 • Showtime
 • ESPN
 • AMC
 • CNN
 • TBS
 • MTV
 • TNT
 • Comedy Central
 • FX

Retransliacijos vaizdo kokybė nėra ideali ir kai kurių kanalų vaizdas retkarčiais nutrūksta, tačiau cCloud TV komanda vis dar dirba stengdamasi pagerinti vaizdo kokybę bei planuoja paslaugą papildyti naujais TV kanalais.

iMac, MacBook Air, iPad, iPhone video
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. ačiū už info :D

 2. gal gali nuoroda i programa os x? kazko nebeveikia tas web :(

 3. kai Ramūnas "papostino" šią, dar spėjau pabandyti keliolika kanalų, daugiausia žinių, po kelis muzikos ir filmų, tiesa, tik ant PC, žmonai ant Mac'o nepavyko, gal dėl to, kad Šveicarijoje... kokybė beveik visų buvo puiki. na, bet jei tai nelegalu, aišku, kodėl juos "užlenkė". man tik nesuprantama, kokia prasmė "organizatoriui" visa tai transliuoti dykai ar bent be vartotojų registracijos..

  • Egzistuoja įvairių tipo programišiai. Vieni laužia sau - savo malonumui, savo poreikiams ir paskui nemokamai pasidalina su kitais. Tokių programišių „tėvų“ šūkis buvo - internetas turi visiems būti nemokamas. Dabar tokie programišiai priklauso baltakepuriams. Jie taip pat smagumo dėlei ar dėl darbo ieško ir laužo ir vėliau apie rastas spragas ar trūkumus informuoja aplikacijos kūrėją ar paslaugos tiekėją, kad pastarasis galėtų susitvarkyti. Manau cCloud TV atveju buvo būtent toks - baltą kepurę dėvintis programišius.

   Žinoma, daugiau yra dėvinčių „kitokių spalvų kepures“ ir jų tikslai labiau savanaudiški. Daugiausiai paplitę tie, kas užsiima aplikacijų ar paslaugų laužymu ir nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad ta - nulaužta aplikacija ar paslauga pateikiama nemokamai - tos aplikacijos kodas yra modifikuotas ne tik taip, kad leidžia apeiti gamintojo licencinę apsaugą, bet ir taip, kad programišius gauna iš tokią nulaužta aplikaciją besinaudojančio vartotojo (šiam nežinant) pakankamai daug privačios informacijos ar net gali jungtis prie jo kompiuterio ir atitinkamai jį valdyti ar atlikti kitus veiksmus.

   Daugiau apie visokius „kepurius ir ne kepurius“ esu šiek tiek parašęs straipsnio „Programišius sako, kad už atlygį būtų įspėjęs Apple apie iCloud saugumo spragą“ išnašoje.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų