Jei pavargote nuo Apple Watch naujienų ir norite ko nors radikaliai priešingo

Temos: Apple, Google

Jei ant kiekvieno kampo švysčiojančios Apple Watch naujienos pradėjo jus varginti ir norite ko nors radikaliai priešingo… ar Android talismanas dar žinomas kaip Android bot’as besišlapinantis ant Apple logo Google Maps aplikacijoje jus nuramintų?

Google Maps aplikacijoje, kiek piečiau Pakistano miesto Rawalpindi, besišlapinantį ant Apple logo žalią Android bot’ą pirmieji pastebėjo Team Android. Šią žalią išperą pamatyti galima buvo galima tik Maps View režime Google Maps aplikacijoje (Earth-satelito režime jo nesimato).

Android botas šlapinasi ant Apple logo Google Maps aplikacijoje

Android fanų pasididžiavimą atliekantį savo „mažą reikaliuką“ ant Apple logo, kuris greičiausiai nėra koks nors Pakistano objektas, vis dar galima buvo galima pamatyti kompiuterinėje ir mobilioje Google Maps versijose. Kol kas nėra aišku ar tai vidinis Google Maps programuotojų juokelis, ar kas nors vėl, eilinį kartą „nulaužė“ Google Maps.

Google ne kartą yra „numetusi“ velykinius margučius (Easter egg - taip vadinamos programinėje įrangoje paslėptos, nepublikuotos, dažnai linksmos funkcijos ar galimybės bei paveiksliukai) ir linksmas apgavystes savo Maps aplikacijoje, paprastai tai daroma kokių nors specialių progų metu.

Neseniai, prieš 10 dienų Google panaikino Google Maps nulaužimo žymę, kuri rodė Edwards Snowden (Snow Den) buvimo vietą Baltuosiuose Rūmuose

Papildyta

Google atsiprašė už Androidą besišlapinantį ant Apple logo jos žemėlapių aplikacijoje, kurie ten atsirado juos ten patalpinus „aplikacijos vartotojui“.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

Parašykite komentarą

Į viršų