Keli naujausi iOS 9, iPhone 6s ir kiti Apple gandai

Tikriausiai nė vienam nekyla abejonių, kad be klaidų naujausiose iOS versijose taisymo ir džiaugsmo gerais iPhone 6 pardavimų rezultatais, Apple inžinieriai pluša kurdami naujas operacinių sistemų versijas bei naujus įrenginius.

Pradedant nuo 2007 metų, Apple kiekvienais metais išleidžia po naują iOS versiją ir naujus iPhone modelius. Kai kurie šių atnaujinimų būna didesni, o kai kurie ne tokie reikšmingi. Tai galioja tiek iOS versijoms tiek ir iPhone, kurie jau kuris laikas didesnius atnaujinimus gauna tik kas antri metai, o iPhone Xs versijos tėra šiek tiek patobulinti praeito modelio variantai.

iOS 9

Paskutiniais metais Apple be perstojo sodrino savo iOS naujomis funkcijomis: Touch ID, keitė iOS išvaizdą, įdiegė Apple Pay, Notification Center, Control Cneter ir t.t. Naujų funkcijų diegimas atėmė liūto Apple resursų dalį ir gal todėl nukentėjo kai kurių funkcijų ar iOS versijų kokybė.

Naujausi gandų nešiotojai, remdamiesi informacija gauta iš Apple darbuotojų teigia, kad sekančioje iOS versijoje naujovių nebus labai daug. Vietoje to, kad pusė iOS 9 funkcijų būtų naujos, anot gandonešių, Apple daugiau dėmesio skiria tam, kad sekanti iOS versija iPhone, iPad ir iPod Touch įrenginiuose veiktų našiau.

Anot Mark Gurman iš 9to5Mac iš sekančios iOS 9 versijos nereikėtų tikėtis tokių drastiškų vartotojo sąsajos pasikeitimų kokie buvo iOS 7 ar iOS 8. Sakoma, kad didelį dėmesį Apple inžinieriai kuriantys iOS 9 skiria atnaujinimų dydžiui. iOS 8 įsisavinimas vyksta gerokai lėčiau nei vyko diegiant į iOS įrenginius iOS 7 ir didžia dalimi dėl to kalta pati Apple. Begalės klaidų naujojoje versijoje ir nepelnytai daug laisvos vietos iOS įrenginiuose reikalavęs atnaujinimas, pakirto pasitikėjimo Apple medį.

Naujų gandų, matyt, dar pasirodys, tačiau kaip ten bus iš tikro teks palaukti iki birželio mėnesio, kai pati Apple pristatys pasauliui savo naująją iOS versiją.

iPhone 6s

Tapei Times kaip šaltinį nurodydama GforGames nieko gero sekančio iPhone modelio laukiantiems vartotojams nepranašauja. Nežiūrint anksčiau pasirodžiusių gandų, kad naujose iPhone 6 modeliuose Apple gali pradėti naudoti progresyvesnes fotografijos sistemas, Tapėjuje dirbantis analitikas Jeff Pu praneša, kad Apple greičiausiai paliks 8 megapikselių jutiklį kokie buvo diegiami iPhone nuo 2011 metų pasirodžius iPhone 4s. Nors ne nuo megapikselių skaičiaus priklauso nuotraukos gerumas ši žinia nėra džiuginanti, tačiau belieka tikėtis, kad Apple ras kuo pamaloninti savo iPhone fanus ir mobilografijos entuziastus.

Po to kai Corning - kompanija gaminanti Gorilla Glass paskelbė sukūrusi nepaprastai atsparų braižymuisi stiklą, pasirodė gandų, kad tokiu stiklu gali būti apsaugoti sekančių iPhone 6s ekranai.

Kaip ten bus iš tikro: ar Apple patobulins iPhone fotografavimui skirtą elektroniką ar paliks senąją, greičiausiai, sužinosime tik vasarą ir tada paaiškės, kuris gandų vėjas nešiojo teisingas žinias.

MacBook Air

Kalbama, kad artimu metu, dar šį mėnesį Apple planuoja išleisti MacBook Air kompiuterių atnaujinimą, tačiau tai nebus anksčiau ganduose plaikstęsis 12 colių Mac’as. Anot gandų vasario 24 pasirodysiantis MacBook Air gaus tik kiek greičiau veikiančias dalis.

Anot žiniaračio letemsvetemapplem.eu skelbiančio naujienas čekų kalba Apple naujame MacBook Air modelyje gali įdiegti 2.2GHz Core i5–5250U, 1.8GHz Core i5 ar 2GHz Core i7 procesorius.

Laukiantiems 12″ MacBook Air kompiuterio tai nėra žinia išjungianti šviesą tunelio gale. Viltis, kad Apple kovo mėnesį pasauliui pristatys 12″ ekraną turintį Air vis dar išlieka.

Paskutinį kartą MacBook Air kompiuterius Apple atnaujino 2014 metų balandį, padidindama juose diegiamų procesorių našumą 100MHz ir sumažindama šių modelių kainą (100 JAV dolerių Jungtinėse Valstijose). Tuo metu Apple rankos buvo surištos, nes Intel nebuvo išleidusi naujų procesorių ir Apple pasirinko sumažinti vartotojų skriaudą pažemindama kainas rezultate ko tai tapo įperkamiausias ir geriausiai parduodamas Mac kompiuteris Apple istorijoje.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. Tai cia niekuo nusotabaus bus ta pati versija tik skaiciukai pakeisti :) kaip visados apple savam stiliui, na dar keleta naujoviu dades, gal koki pininteres integruos.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų