Kaip automatizuoti „Speaker“ funkciją iPhone

Mobilusis telefonas tapo neatsiejama dalis mūsų gyvenime, naudojamės juo pačiose įvairiausiose situacijose ir net būdami pačiose keisčiausiose pozose, būtent tada dažnai ir praverčia „speaker“ funkcija. Daugelis apie šią funkciją žino, bet retas yra girdėjęs, kad jos įjungimą galima automatizuoti.

iPhone turi „speaker“ (garsiakalbio) funkciją, kuri dažnai praverčia įvairiose situacijoje, kai nėra galimybės rankose laikyti telefono. Daugelis, esant reikalai šią funkciją ryšio metu aktyvuoja rankiniu būdu.

Šį kartą apie tai kaip padaryti, kad „speaker“ funkcija būtų aktyvuojama automatiškai. Tai gali būti naudinga tiems vartotojams, kurie nori galėti naudotis garsiakalbiu tiek skambindami tiek ir atsakę į skambutį.

  • Atidarykite „Settings“ aplikaciją savo telefone.
  • Pasirinkite GeneralAccessibility
  • Bakstelėkite Call Audio Routing
  • Pakeiskite nustatymą „Automatic“ (numatytasis) į „Speaker

Nepriklausomai nuo to ar tai įeinantis ar išeinantis skambutis, „Speaker“ funkcijos mygtukas bus automatiškai pažymėtas, tačiau paspaudus jį tam kartui grąžinami nustatymai į numatytuosius, skambutis bus priimtas paprastuoju būdu.

Apie Niurzga

Technikos ir įvairių skaitinių mėgejas.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Ramūnai, nesupratau paskutinio sakinio, pasakyk, prašau, normaliai lietuviškai :) ...„Speaker“ funkcijos mygtukas bus automatiškai pažymėtas, tačiau paspaudus jį tam kartui grąžinami nustatymai į numatytuosius, skambutis bus priimtas paprastuoju būdu.

Parašykite komentarą

Į viršų