BlackBerry Twitter'yje žinutes rašo iš iPhone

Oi Blackberry! Galima suprasti, kai jūsų telefonus reklamuoti pasirinkta įžymybė netyčia parašo žinutę iš iPhone, bet kai jūs patys savo pagrindinėje Twitter paskyroje rašote iš savo konkurentės Apple telefonų

Tiesa pasakius nieko keisto tame, kad kažkas iš BlackBerry naudoja iPhone, nes mes visi žinome, kad tai puikūs įrenginiai. Tačiau bendrame kontekste tai atrodo nelabai kaip, kai Twitter žinutė paskelbiama iš konkuruojančios kompanijos įrenginio. Tiesa, iš iPhone paviešinta BlackBerry žinutė kviečianti lojalių vartotojų bastionus palaikyti pokalbį jau ištrinta.

BlackBerry savo oficialioje Twitter paskyroje paskelbė žinutę iš iPhone

Daugelio Twitter vartotojų nežinojimas, kad tokiose aplikacijose kaip Tweetbot ir Tweetdeck yra matomas įrenginio tipas iš kurio buvo patalpinta žinutė ir manydami, kad ši jų paslaptis nebus žinoma „išsiduria“ ir reikia pasakyti, kad taip nutinka gana dažnai. Ypač dažnai taip nutinka iš Samsung stovyklos, kai jos įrenginius reklamuojančios įžymybės, nežiūrint to, kad turi nemokamai jiems duotus geriausius Samsung įrenginius - naudoja savo iPhone.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. :)) Gal čia koks rinkodarinis triukas, siekiant benk kažkiek atkreipti dėmesį į save :)

  2. Arba BlackBerry's buvo isimetes pas save iOS :D

Parašykite komentarą

Į viršų