Nepriklausomai nuo to geri buvot šiemet ar blogi - dovanų iš Apple nebus

Pasaulis jau švenčia Kalėdas, o Apple „12 Days of Gifts“ kaip nėra, taip nėra.

Panašu, kad šiemet Apple savo vartotojus palieka be „12 Days of Gifts“ dovanų, kuriomis Europos ir Kanados vartotojus lepino praeitais metais, o pernai ši Apple Kalėdinių dovanų akcija buvo prieinama ir JAV gyventojams.

Anksčiau 12 dienų iš eilės Apple savo vartotojus apdovanodavo po vieną dainą ar aplikaciją kasdien. Pernai specialią aplikaciją Apple išleido gruodžio 9 dieną, likus porai savaičių iki dovanų dalinimo pradžios, tačiau šiemet ši aplikacija Apple App Store nepasirodė.

Nėra žinoma, kokia tokio Apple sprendimo priežastis ir galima tik spėlioti, kad Apple nusprendė nedovanoti Kalėdinių dovanėlių savo vartotojams po to, kai didelė jų dalis išreiškė nepasitenkinimą po to kai Apple apdalino visus nemokamu U2 albumu. Taip pat Apple apsisprendimui nedovanoti jos vartotojams Kalėdų proga nieko galėjo pasitarnauti ir pernai kai kurių vartotojų išreikštas nepasitenkinimas kai kuriomis dovanomis, kai šie siuntė Apple laiškus, sakydami, kad pastarojo galėtų dovanoti ir labiau vertingas dovanas (oh jau tie išlepę bei išpuikę Apple vartotojai).

Kaip ten bebūtų, šiemet Apple šalių, kurios švenčia antrą Kalėdų dieną (Boxing day), iTunes ir App Store parduotuvėse paskelbė nuolaidų akcijas. Lietuva nėra tų šalių sąraše, tačiau nuolaidos galioja, nors ir nėra surinktos į vieną kolekciją.

Tiems, kas neturi galimybės pirkti naudodami kitų šalių Apple ID, žemiau pateiksiu kai kurias aplikacijas iš Kalėdinio Apple išpardavimo akcijos.

iOS Aplikacijos

iOS žaidimai

Daugiau pigiau bei nemokamai platinamų aplikacijų, tame tarpe ir skirtų Mac kompiuteriams rasite straipsnyje „Laikinai nemokamos bei atpigusios iOS ir OS X aplikacijos (2014–12–24)“.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Ankciau tai bet kazka ir normalaus padovanodavo, paskiau apsileido kazkokius niekam nereikalingus niekucius dovanodavo, tai siemet pritruko ideju isvis kazka dovanoti
    Google pridavonojo man nemazai nemokamai muzikites :) ir dar filma padovanojo Šerlokas Holmsas
    play.google.com/store/movies/details/%C5%A0erlokas_Holmsas?id=svS5t8B71xo

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų