Naujas U2 albumas visiems iTunes vartotojams nemokamai

Temos: iTunes, Muzika
2014 metų U2 „Songs of Innocence“ albumas
2014 metų U2 „Songs of Innocence“ albumo iTunes bukleto fragmentas

Kaip ir buvo kuždamasi, iPhone 6 ir Apple Watch renginyje pasirodė ir legendinė roko grupė U2.

iPhone 6 renginio metu Bono ir Cook vaikščiojo pirmyn ir atgal bei diskutavo ar Cook galėtų per 5 sekundes padaryti naują U2 albumą prieinamą iTunes vartotojams. Per 5 sekundes Cook’as to nepadarė bet atsiliko nedaug.

Dabar šį naują, 2014 metų U2 „Songs of Innocence“ albumą nemokamai atsisiųsti gali visi iTunes vartotojai, kurių visame pasaulyje yra daugiau nei 500 milijonų.

2014 metų U2 „Songs of Innocence“ albumas rodomas kaip įsigytas

Turėčiau pasakyti, kad atsidaręs šį albumą iTunes aplikacijoje kiek nustebau, nes jis pas mane buvo pažymėtas kaip jau įsigytas ir aš negalėjau jo atsisiųsti nežiūrint to, kad jų mano kompiuteryje nebuvo (įsigytos muzikos sąraše jo nebuvo taip pat). Pabandžiau iPhone, ten taip pat įsigytas ir jokio šanso albumą atsisiųsti.

Kadangi šio albumo ieškojau per iTunes paiešką įvesdamas „U2“ - pastebėjau, kad paspaudus ant šio albumo viršelio, iki albumo puslapyje užrašui po juo pasikeičiant į „Purchased“ (įsigytas) akimirką matosi užrašas „Free“. Po kokių 10 bandymų: grįžti į praeitą puslapį, paspausti ant albumo vuršelio nuotraukos ir suspėti paspausti ant „Free“, stengiantis pelės žymeklį kaip galima greičiau perkelto ten kur reikės paspausti iki užrašas pasikeis, pagaliau atsisiunčiau albumą į kompiuterį. Jei atsidursite tokioje pat situacijoje ir šis, pažymėtas kaip įsigytas albumas nepasirodys įsigytų albumų sąraše - pabandykite taip pagudrauti ir apgauti keistą Apple „manevrą“.

Iš tikrųjų atsisiuntus albumą į kompiuterį, jis atsirado įsigytų sąraše ir iOS įrenginiuose, todėl atsisiųsti jį į iPhone, iPad ar iPod touch taip pat tapo įmanoma.

Tiesioginė iTunes nuoroda į U2 „Songs of Innocence“ albumą.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 16 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. is 6 karto pavyko ;)

 2. Nereikia tiek vargti mieli žmonės iš 2 paspaudimu daryti neva "buga": nuėjus į iTunes store aplikacija spaudžiam "more", pasirenkam purchased music ir spaudziam virsuje download all ir visi kūriniai akimirksniu telefone.

 3. Komentaro netvirtinti.
  Man buvo taip pat, užėjus rašė free ir iškarto paskui purchased. Tik as tyčia ar netyčia supratau, kad va, aktyvavo ant mano account ir iškarto nuėjau į iTunes store aplikacija. Tikrinti tarp savo purchased dainu/albumu
  Užtai ir šypsausi nepiktai iš jūsu su kolega dabar, jog suprantu kad albumas senai nupirktas o jūs kažka tapati kelis kartus sudetingiau bandėt padaryti :)

 4. Galbūt trukdžiai dėl srauto tokia diena. Tikiuos kas norės visi visgi atsisiūs. Beja, yra tekę ir man piršta sukiot sau prie smilkinio - vienu metu taip reikėjo iMovie sukurti trumpam video, bet pora dienu masčiau pirkti ar ne nes rašė kažkiek ten pinigu, kablelis 99... kol netyčia perskaičiau MacArenos patarimu skiltį ir išsišiepęs iki ausu atsisiunčiau nemokamai :)

 5. Visa diena komentaru apie nesamoninga albuma. Cia labiau panasu i kaupimo sindroma :)

 6. Tikrai nieko gero iš to albumo, o dabar reklama ir Apple ir U2, koncertai iki mirties garantuoti...

 7. Vis tik panašu, kad Apple ten kažką makalavo vakar. Šiandien ir kituose iPhone jau matau tą U2 albumą. Gerai, kad nesu nurodęs automatiškai atsisiųsti įsigytos muzikos. Tiems, kas yra įjungęs automatinį atsisiuntimą - šis albumas automatiškai nusėdo jų įrenginiuose. Dar blogiau (aš nebandžiau jo atsisiųsti į iPhone), vartotojai atsisiuntę šį albumą sako, kad gana sudėtinga albumą iš iPhone iškrapštyti lauk.

  Twitter'yje nemažai skundų dėl tokio Apple žingsnio - galite juos paskaitinėti patys, tiesiog paieškokite iPhone U2.
  Matyt gana nemaža vartotojų armija slankios su šiuo albumu savo iĮrenginiuose nepriklausomai nori jie jo ar ne.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų