Apple išleido iOS 8.1.2 atnaujinimą

Apple išleido iOS 8.1.2 atnaujinimą skirtą iPhone, iPad ir iPod touch.

Apple iOS 8.1.2 atnaujinimas ištaiso kai kurias ankstesnėse iOS 8 versijose buvusias klaidas, tame tarpe klaidą dėl kurios, iTunes Store įsigytos skambučio melodijos galėjo būti pašalintos iš įrenginio.

Atnaujinimas skirtas:

Apple taip pat tiems, kieno melodijos dingo, rekomenduoja iš savo iOS įrenginio apsilankyti svetainėje adresu itunes.com/restore-tones.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 12 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Po šio atnaujinimo įdiegimo iš mano m.ticket dingo visi nusipirkti Vilniaus viešojo transporto bilietai. Kol galvosūkį bando išspęsti programėlės kūrėjai, važinėju „zuikiu“.

 2. Turintys iPhone ir Bitę ar Jums veikia gyventojų perspėjimo sistema ir ar veikia personal hotspot, nenusimušinėja APN nustatymai?

   • Ačiū, beja kaip atsiliepimai apie Bitės ryšio padengimą Vilniuje, daug vietų, kur prastai veikia 3G? Nes gavau super pasiūlymą, kuris labai viliojantis pereinant iš Omnitel. Bet man tas Bitės padengimas kelia abejones ir galimas nesuderinamumas su iPhone, nes Apple nelabai pripažįsta neoficialių carrier.

    • Man veikia normaliai, tiesa „pakampėse“ retai būnu. Nepastebėjau, kad kas nors veiktų prastai išskyrus mobilų parašą, kuris ar tai dėl Bitės, ar tai su SEB kaltės, dažnai fail'ina, su kitais bankais nepastebėjau bėdų.

     Spėju kalba eina apie 24Lt, neriboti skambučiai ir SMS +10GB duomenų su 2m. sutartimi. Asmeniškai man nepatinka tokie sutartiniai dalykai. Nors nebėgioju iš vieno paslaugos tiekėjo prie kito, bet visuomet mėgstu pasilikti sau laisvę bet kada pasielgti taip, kaip man tuo metu norėsis.

     • Aš pats nemėgstu tų bėgiojimų, dar niekad nebėgiojau dėl poros litų ar panašiai, bet dabar palyginus mano turimą Omnitel planą, kuris skaitosi itin geras pagal vadybininkus ir kitus Omnitel abonentus- 30LT/mėn neriboti pokalbiai,sms ir 2,3GB, tai palyginus su Bitę, tai labai jau didelis skirtumas. Turėčiau bent 5GB ir kaina būtų iki 30LT, tai tikrai nebėgčiau, bet dabar kai Omnitel už 10GB planą nori 69LT, tai tikrai verta pereiti.

      Paskutiniu metu Tele2 pradėjo kelti kainas ir aplamai visų operatorių paslaugų įkainiai pakilo, tai manau, kad šio pasiūlymo daugiau gali ir nebūti už tokią kainą.

 3. Dėl bitės, tai keli neigiami atsiliepimai:
  1. iMessage aktyvuojant SMS į UK įskaičiuoja į sąskaitą, ko nedaro kito operatoriai.
  2. Nesuprantu to užrašo operatoriaus status juostoje kaitaliojimo esmės. Tai būna "Bite", paskui persijungia į "LT BITE GSM".
  3. Savitarnos svetainėje betvarkė, neveikia paslaugų įjungimas, išjungimas.

  Kas patiko, tai itin gera pokalbių kokybė, OMNITEL prastesnė.

Parašykite komentarą

Į viršų