iPhone 6 ir iPhone 6 Plus „paveža“ 4K video

iPhone 6 / iPhone 6 Plus

Video technologijos vis tobulėja ir atitinkamai reikalauja galingesnės techninės įrangos. iPhone 6 ir iPhone  6 Plus, kuriuose plaka kompiuterių klasės procesorinės širdys, dabar jau sugeba atkurti 4K video failus..

Pasirodo, videofilų džiaugsmui, Apple iPhone 6 ir iPhone 6 Plus mobilūs telefonai puikiai susidoroja su 4K video failais. Šią galimybę aptiko kompanija „Softorino“ sukūrusi patogiu „tempk-ir-mesk“ principu video ir audio failams perkelti iš Mac į iOS įrenginius skirtą aplikaciją WALTR.

iPhone 6 ir iPhone 6 Plus skiriamoji ekranų geba yra 1335 x 750 ir 1920 x 1080, tačiau dėka juose įdiegtų 64-bitų, kompiuterių klasės Apple A8 procesorių naujieji iPhone gali rodyti ir 4K video, žinoma žemesne skiriamąja geba nei UHDTV (3840x2160).

Žinoma, turint omenyje tokių video failų dydį, įkelti 4K video į iPhone 6 ir iPhone 6 Plus nėra praktiška, tačiau smagu žinoti, kad esant reikalui tokius video failus galima pažiūrėti ir šiuose mobiliuose telefonuose be poreikio diegti papildomą programinę įrangą.

Kalbant apie programinę video įrangą ir iPhone 6 bei iPhone 6 Plus, šių telefonų pagalba galima ir filmuoti 4K video, tačiau šiam tikslui reikia pasitelkti Vizzywig 8xHD aplikaciją.

Jei neteko girdėti apie aukščiau mano minėtą patogaus video ir audio failų, tame tarpe ir oficialiai iOS nepalaikomų FLAC ir MKV formatų, įkėlimo aplikaciją testuodami kurią jos kūrėjai ir aptiko iPhone 6 ir iPhone 6 Plus galimybę rodyti 4K video, jos reklaminį video galite pažiūrėti žemiau, o pačią aplikaciją atsisiųsti iš jos kūrėjų svetainės.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. O kaip su 5s ? Jei jau 15% tik 6 greitesnis uz ji.

  2. 4K savotiškai gerai, bet manau šis vaizdo formatas butent šiuo metu žmonems nereikalingas! Pakanka, ir per akys jau paprastesnio HD, kurio pilnai pakanka patenkinti vartotojo poreikius ir visus jo lukesčius.

  3. Manau, kad Softorino išbandė ir iPhone 5s, tačiau jų nemini todėl reikia manyti šie 4K video nepavelka.
    GFXBench 3.0.2 GPU testo rezultatai rodo, kad iPhone 6 įdiegtas A8 procesorius, žemesnio lygio užduotims vykdyti 24-26%, o sudėtingesnėms operacijoms 50% greitesnis už iPhone 5s ir jo A7. Tiesa, didesnis iPhone 6 Plus automatiškai generuoja didesnės rezoliucijos vaizdą 2208x1242, nei jam reikia ir vėliau jį sumažina iki 1920x1080 todėl, kai kuriuose testuose („Manhattan“) rodo 22% žemesnį fps nei iPhone 5s.

  4. Ramunas, + dedu :)

Parašykite komentarą

Į viršų