Steve Jobs buvo neteisus dėl didesnio iPhone

Apple iPhone 6 turintys didesnį ir diiidelį ekranus yra nepaprastai populiarūs ir per pirmą prekybos šiais telefonais savaitgalį jų parduotas rekordinis skaičius viršijantis bet kokius lūkesčius.

Kai pasirodė iPhone 4 ir išaiškėjo, kad jame yra konstrukcijos nesklandumų (kai vartotojas „neteisingai“ laikydavo jį rankoje dažnai dingdavo ryšys) - tai buvo iPhone antenos problema, vienos spaudos konferencijos metu Steve Jobs paklausė „kodėl paprasčiausiai nepadarius iPhone didesnio ir tokiu būdu antenai liktų daugiau vietos ir jai būtų galima rasti tinkamesnę vietą/padėti?“ jis atsakė, kad jam nepatinka didesni Samsung į kūjį panašūs telefonai, jų neįmanoma apimti ir „niekas tokių nepirks“.

Tačiau 2013 metais Apple vadovai nutarė iš naujo apsvarstyti didesnių iPhone idėją ir dabar turime tai ką turime iPhone 6 ir iPhone 6 Plus.

Žmonių laukiančių iPhone 6 ir iPhone 6 Plus eilė prie Niujorko 5-oje aveniu įsikūrusios Apple Store. Nuotrauka: Timothy Clary
Nuotrauka: Timothy Clary
Žmonių laukiančių iPhone 6 ir iPhone 6 Plus eilė prie Niujorko 5-oje aveniu įsikūrusios Apple Store.

Pasirodo Steve buvo visai neteisus teigdamas, kad geros technikos mylėtojai (Apple fanai) nepirks iPhone didesniu ekranu. Per pirmą šiais naujais iPhone 6 ir iPhone 6 Plus prekybos savaitgalį jų parduotas didesnis nei tikėtasi, rekordinis skaičius - 10 mln. vienetų ir tai turint omenyje, kad iPhone 6 ir iPhone 6 Plus nebuvo prekiaujama milžinišką rinką turinčioje Kinijoje. Praeitas iPhone pardavimų rekordas per pirmą savaitgalį buvo 9 mln. vienetų ir jį pasiekė iPhone 5s ir iPhone 5c, tačiau tai įvyko su Kinijos pagalba, kur jais buvo prekiaujama nuo pat pirmos dienos.

Nusidriekė ilgiausios eilės prie Apple Store parduotuvių, kuriose žmonės laukė iPhone 6 ir iPhone 6 Plus. Penktadienio ryta Seattle prie Apple Store stovėjo 550 žmonių eilė, o prie garsiojo Niujorko 5-je aveniu pūpsančio stiklinio kubo, iPhone 6 laukė per porą kvartalų nusitęsusi 1800 žmonių dešra.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Kad ir kaip bebutu, as pasilieku prie 5/5s... Beje, turiu klausima, atsinaujinus OS i 8, dingo mano nemokamos APPLE programeles, telefonui sitam vos puse metu, man Keynote, Numbers ir pan buvo nemokamos, atsinaujinus tel, man jos tapo mokamomis, bijau naujint iPada, nes man siu programu reikia, o jeigu ir ten bus mokamos? :/ Kodel taip ivyko?

  2. Tai yra kaip ir turi būti :) Bet kur susikūrus nauja vartotoją/el. paštą būsi naujas narys - Gmail, Facebook, Apple store ir visur kitur. Nesuprantu, kaip įmanoma stebėtis.

  3. Ir šiaip įdomu ar Stasys ir Augustinas tas pats žmogus? :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų