iPhone 4S su iOS 7.1.2 ir iOS 8.0.2 palyginimas

Temos: iOS, iPhone

Eilėje forumų internete sakoma, kad vartotojai turėtų susilaikyti nuo iPhone 4S atnaujinimo į iOS 8, bet ar verta to bijoti?

Daug kur iPhone 4S vartotojai gąsdinami, kad atnaujinus šiuos iPhone modelius į iOS 8, jų našumas gali būti mažiau nei patenkinamas. Naudoju iPhone 4S su įdiegta iOS 8.0.2 ir galiu pasakyti, kad jei jus tenkina iPhone 4S darbas su iOS 7.1.2 - jus gali tenkinti ir iOS 8.0.2 įdiegta iPhone 4S modelyje.

Žemiau esančiame video lyginami vienas šalia kito esantys iPhone 4S, kurių viename įdiegta iOS 7.1.2, o kitame iOS 8.0.2.

Kaip matote darbo našumo skirtumai tarp šių telefonų minimalūs.

Taip pat skaitykite:
Jei vis dar svarstote ar grįžti prie iOS 7 – galite nebesvarstyti
Jei iPhone su iOS 8 veikia lėtai
Kelios džiuginančios iOS 8 funkcijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 28 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Na kaip ir sakiau, Jei del 1~2 ms jus aukojat sauguma, tai likit prie tos 7.1.2 :)

    Bei turbut nelinke dalintis...

  2. Plius daro testus pajunges ant to pacio rauterio abu telefonus... Tas kuris pirmas duos uzklausa tas ir pirmas gaus prioriteta atidaryti pirmesniam.

  3. Jei norisi naudotis naujausia OS su triju kartu senumo aparatu, reikia tureti siek tiek kantrybes. Nepamirskime, iPhone 4S debiutavo 2011 m. spali.. Su iOS6 tuomet buvo ZAIBAS :)

  4. O pats turbut ir nepastebejai kokios naujienos, nors atsinaujinai. Dauguma naujienos kuriuos Ramunas isvardijo, androide nereikia laukti kol iseis nauja os, jos atnaujinamos bet kada, be naujos OS :)

  5. Pasiemiau 4s pardavimui, tai ir su tuos 8.0.2 labai jis smagiai dirba... Ten tikrai del keliu MS neverta sukti galvos. Sakyciau 30% skirtumas nuo 5s. Nuotraukas sunkiau 4s redaguoja ir t.t... bet ir su kitais ios taip buvo. Aisku nekalbu apie foto kokybe, brenchmarkus ir t.t..

Parašykite komentarą

Į viršų