Skype 5.0 skirta iPhone jau App Store

Skype pradėjo savo 5.0 versijos platinimą per App Store.

Buvo tikimasi kad naujoji Skype versija App Store atsidurs sekančią savaitę, bet ji jau atsiranda įvairių šalių iTunes App Store. Šios žinutės rašymo metu, Lietuvos App Store iPhone skirtos Skype 5.0 dar nėra, bet ji turėtų gretai ten atsirasti.

Panašu, kad po kurio laiko aplikacija dingo ir iš JAV App Store, matyt ten buvo patekusi per klaidą anksčiau laiko... Bet kuriuo atveju, ji jau prie starto linijos.

Naujos iPhone skirtos 5.0 Skype aplikacijos galimybės:

 • Greičiau veikianti.
 • Pabraukimų per įrenginio ekraną vykdomi langų pakeitimai dabar švelnesni, plastiškesni.
 • Dabar iPhone vartotojai gali pradėti grupinį pokalbį tiesiai iš pagrindinio aplikacijos puslapio, o pranešimai ir nuotraukos išsiųsti siuntėjo išėjusio iš aplikacijos bus pristatyti tuojau pat, o ne tada kai jis vėl aplikaciją atidarys.
 • Skype tapo išmanesnė ir naudojant tą pačią paskyrą keliuose įrenginiuose, viename įrenginyje perskaityta žinutė, bus pažymėta kaip perskaityta ir kituose.

Kai Skype 5.0 skirta iPhone bus pasiekiama ir Lietuviškus Apple ID turintiems vartotojams šią aplikaciją atsisiųsti jie galės paspaudę ant šios nuorodos.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 14 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Tikiuosi sutvarkė pranešimų sinchronizacija, nes labai kreivai veikė.

  • Sorry, žemiau esantį komentarą parašiau manydamas, kad kalbi apie iOS, o ne Skype.
   Ignoruokite žemiau esantį konentarą, jis ne į temą.

   Man su pranešimų sinchronizavimu kaip ir viskas OK, bet vat „Reminders“ ypač su tais kurie nustatyti, kad kartotųsi.. Jei kompe iššokančiame langelyje pažymi, kad šiandien jau atlikta, tai dar turi eiti ir į pačią aplikaciją pažymėti varnele, nes priešingu atveju kituose įrenginiuose kabos tos dienos priminimas... Taip pat ir bendrinami sąrašai „Reminders“ aplikacijose galėtų geriau sinchronizuotis su kitų žmonių (ne tų kurie daro įrašą) įrenginiais...

 2. Ant šitos 5.0 versijos negalima ištrinti susirašinėjimų iš history ir kiek skaičiau, kad nuotraukos bus talpinamos debesijoje ir reikės jungtis prie kažkokios svetainės, kad peržiūrėt nuotraukos. Net nežinau ar verta bus atsinaujint, tą skype.

 3. Neznau kaip jums bet man Skype tai griozdas visiskai nepritaikytas prie mobiliu irenginiu, dar ant PC galima kenteti, bet ir tai naudoju tik jei reikia video skambiuciu su Lietuva. O skambinti i telefona per skype tarifai gremezdiski yra kurie 3-4 kartus pigiau siulo.

 4. Atsinaujinau, tokie įspūdžiai:

  Privalumai:
  -Patogesnis UI
  -Veikia labai labai sparčiai

  Trukūmai:
  -Negalima ištrinti Recent bendravimo istorijos
  -Negalima redaguoti parašytos žinutės
  -UI man atrodo gana vaikiškai
  -Jeigu draugai naudoja gana seną skype versiją, tai jų net nerodo kaip prisijungusių prie skype ir problemos sinchronizuojant bendravimo išklotinę.

  Dėl nuotraukų dalijimosi naujovės, sunku ir pasakyt ar čia privalumas ar trukūmas, nes jeigu jie neturi naujausios versijos, jiems nuotraukos nėra tiesiogiai siunčiamos, jos patalpinamos į debesį ir reikia prisijungi per naršyklę prie savo skype paskyros, kad peržiūrėti nuotrauką.

  Galiausiai nusprendžiau ištrinti Skype, nes paskutiniu metu retai naudoju ir atnaujinimas ne toks mielas

 5. Nu taip pilnai sutinku su anksčiau komentavusiais,bet kada jūs čia spejot atsisiust tą naują versiją,kad nėra app store,arba kaip rašo kad panaikino.Turbut dar tobulins.....?

 6. Kaip istrint susirasinejima?

 7. Turiu dar viena bloga skype pastebejima, visa men. nenaudojau programos, viena diena pasiziuri is smalsumo kokios programos naudoja mano mobilu interneta ir buvau apsales, skype pakliuvo i trejetuka, nors jos ne karto nebuvau paleides, net mano whatsapp 4 kartus maziau sunaudojo srauto nors ja kiekviena diena naudoju.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų