Paragon NTFS for Mac® OS X Snow Leopard dabar nemokama

Tie kam tenka „šokinėti“ nuo vienos operacinės sistemos prie kitos ir junginėti prie jų išorinius diskus žino, kad OS X, nors ir būdama tobula operacinė sistema, pilnavertiškai draugauja ne su visais diskų formatais.

Jei tenka prie savo Mac’ų pajunginėti išorinius diskus suformatuotus NTFS - žinote, kad be papildomų aplikacijų pagalbos įrašyti duomenų į šiuos diskus nepavyks. Tiems kas dėl kokių nors priežasčių užsilikote prie OS X 10.8 Snow Leopard gera žinia: Paragon savo OS X Snow Leopard skirtą NTFS for Mac® padarė nemokama.

OS X Snow Leopard vartotojai atsisiųsti, dabar nemokamai platinamą „NTFS for Mac® OS X Snow Leopard“ gali iš Paragon svetainės.

Kitų OS X versijų vartotojams, kurie yra priversti prie savo Mac kompiuterių pajungti išorinius diskus suformatuotus NTFS diskus, už Paragon programinę įrangą teks atseikėti 15,70€.

Žinoma, yra ir kotokių būdų kaip šio, formatų nesuderinamumo, nemalonumų išvengti.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Užsilikimo priežastis gana aiški - pakankamas patogumas ir stabilumas ;)

  2. Visiškai teisingai :D Bet vis tiek parsisiunčiau ;) Tegu guli. Juk valgyt neprašo :) Va, jei dar kokius Parallels paleistų nemokamai... Būtų smagu. Žmonos DELL buvo parduotas ir nupirktas iPad Air, bet kartais jai prireikia fortkių. Arba Flash'o. Bet, kadangi piratinio softo nenaudoju, tai, kol kas, apsieis ir be windozės :D
    Tiesa, Ramūnai, pameni diskusiją dėl data memory šiame puslapyje? Tai va, Snow Leo puikiai viską "prisimena", o iOS, deja, tenka kaskart viską suvedinėti :)

Parašykite komentarą

Į viršų