Apple sudalyvavo gėjų parade

Temos: Apple, Naujienos

Apple pirmą kartą oficialiai sudalyvavo San Franciske vykusiame LGBT parade.

Apple pirmą kartą kompanijos istorijoje oficialiai sudalyvavo San Franciske vykusio LGBT (lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transeksualų) parade. Parade Apple atstovavo atskirą grupę, nešė plakatą su Apple logo bei dėvėjo renginio simbolika papuoštus marškinėlius. Tarp eitynėse dalyvavusių Apple darbuotojų buvo galima pastebėti aukštas pareigas kompanijoje užimančius žmones, tame tarpe ir Tim Cook.

Tai, kad technologinių kompanijų vadovai palaiko savo darbuotojus metiniame San Franciske vykstančiose „Pasididžiavimo“ eitynėse nėra retas reiškinys. Pernai metais šiose eitynėse dalyvavo Facebook CEO Mark Zuckerberg.

Tim Cook niekada viešai nekalba apie savo seksualinę orientaciją, tačiau neseniai CNBC laidoje šis klausimas buvo aptartas

Visi atėję į paradą gavo suvenyrą - eitynių simbolika ir Apple logo papuoštą kortelę suteikiančią galimybę nemokamai atsisiųsti vieną muzikinį kūrinį.

Daugiau Apple komandos dalyvavusios eitynėse nuotraukų rasite Twitteryje #applePride

Taip pat skaitykite:
Kai kurie Apple žodynai neturi žodžio „Gay“ aiškinimo

Žymos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Kaip tik šiuo metu esu San Franciske. Visas centras pasiruošęs vaivorikštine atributika. Mačiau parado tik pačią pradžią - renginys grandiozinis!

  2. Vilniui irgi grandioziniai paradai vyko :)))

Parašykite komentarą

Į viršų