Dėl didelių pakeitimų OS X 10.10 dalis iOS 8 naujienų pasirodys tik 8.1 versijoje

Temos: Mac, macOS

Pernai metais atnaujindama savo operacines sistemas Apple daugiausiai dėmesio skyrė iOS 7. Šiais metais naujoms operacinėms taip pat skiriama daug dėmesio, tačiau didesnės naujovių dalies šiemet galime tikėtis OS X fronte.

Apple vadovai neslepia, kad kompanija išties ruošia daugiau pakeitimų ir naujovių turinčia Mac kompiuteriams skirtą operacinę sistemą, tačiau žada, kad jie nebus tokie radikalūs kaip kad buvo iOS 7 atveju.

Pernai, prieš išleidžiant iOS 7, dalis kituose departamentuose dirbančių inžinierių buvo permesti darbui su šia operacine sistema. Labai galimas dalykas, kad šiemet Apple taip sutelks pajėgas iš kitų departamentų, tik šį kartą darbui su OS X 10.10.

Šaltinių iš Apple teigimu, pagrindine šių metų žvaigžde taps OS X 10.10, tuo tarpu iOS bus skiriama gerokai mažiau dėmesio. Tie patys šaltiniai teigia, kad dėl laiko ir resursų trūkumo, dalis iOS naujovių nepasirodys iš karto, o bus pristatytos vėliau - su vienu iš pagrindinių atnaujinimų, pvz. iOS 8.1.

Aš asmeniškai tikiuosi, kad jei Apple nutars pakeisti vartotojo sąsają - ji jos nepadarys tokios kokia yra iOS 7, nes ne viskas kas tinka mobiliam įrenginiui su lietimui jautriu ekranu bei ribota erdve - tinka ir kompiuteriui.

OS X 10.10 vartotojo sąsajos konceptas sukurtas DanielFeo kokio savo Mac kompiuteriuose aš matyti nenorėčiau.
OS X 10.10 vartotojo sąsajos konceptas sukurtas DanielFeo kokio savo Mac kompiuteriuose aš matyti nenorėčiau.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. O kada laukti mac OS x 10.10?

  2. Šakės, bičas beveik pataikė.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų