Apple planuoja rytoj išleisti naują iPhone modelį (gandai)

Vokiečių operatorius O2 informavo savo darbuotojus, apie tai, kad rytoj Apple planuoja išleisti naują 8GB iPhone 5c modelį.

Anot Caschys Blog paskelbto laiško, Apple rytoj planuoja išleisti naują, 8GB talpos iPhone 5c modelį.

Gandai apie tai, kad Apple gali išleisti tokį modelį jau kuris laikas „girdimi“ Internete ir atsižvelgiant į kai kurių vartotojų lūkesčius pigesnis iPhone yra laukiamas. Tikimasi, kad naujojo iPhone kaina bus 60€ žemesnė nei 16GB talpos iPhone. Tokio modelio išleidimo kaštai yra labai nedideli (jei kalbėti apie pakeitimus gamyboje) ir leistų Apple gauti daugiau pelno.

8GB iPhone 5c

Yra tikimybė, kad 8GB šiais laikais per mažai, kad daugelis vartotojų galėtų „nešiotis“ su savimi visas norimas aplikacijas ir aplikacijų ar medija turinį. Tačiau tai būtų problema, jei tai būtų vienintelis pasirinkimas - dabar tie, kas mano, kad 8GB yra negana, gali rinktis didesnę talpą turinčius iPhone modelius, tame tarpe ir senesnį iPhone 4S modelį.

Kaip ten bebūtų, kaip ir daugeliu atvejų yra su Apple, kol kompanija viešai apie ką nors nepaskelbė visa su jos produktais susijusi informacija tėra gandai ir tokiais gali ir likti.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Jau nebe gandai, pasirodė nutekintos nuotraukos 5C 8GB pakuotės
  http://9to5mac.com/2014/03/17/iphone-5c-not-a-hit-in-china-either-would-a-rumored-8gb-model-help/

  Mano nuomonė, kad ryt nutrauks ir 4S prekybą, gamybą. Kaina bus kaip 4S 8GB.

 2. Kažkur p. Ramūnas užstrigo... Tikriausiai pamanė, kad ne tiek daug komentuojančių, tai galima ir patinginiauti (bet užtat yra skaitančių!).
  Suprantu, kad šeima, vaikai, darbai, ypač uošvienės užima laiko. Gandai, programėlių naujienos ir kt. dar galima pateisinti - negali gi punktualiai kaip bažnyčia sekmadienio rytais varpu skambinti ir apipilti mus naujienomis, juo labiau, kad tai Jūsų laisvo laiko hobis... Bet mielai išgirsiu svarbią priežastį, kodėl "akiplėšiškai" nebuvo pranešta apie naują Apple išleistą produktą iš produkcijos fano!?! :)
  Ramūnai, tai visgi šiandien išleido 5c 8gb tiesa?

  • Taip Apple 8GB iPhone išleido, kaip ir pakeitė iPad 2 iPad 4 Retina modeliu. Tie kas prenumeruoja Mac Arena Twitter žinutes, informaciją apie tai su numanomomis iPhone 5c 8GB kainomis Lietuvoje gavo - tie kas neskaito Twitter, šią naujieną galės perskaityti savaitės naujienų apžvalgoje, nes mano, galva ji nėra nei tokia įdomi ar svarbi po to kai buvo paskelbta apie galimą šio modelio pasirodymą, kad jai dedikuoti atskirą dviejų sakinių straipsnį ypač kai, mano galva, šiais laikais 8GB yra gerokai per mažai ir tai nepadės Apple padaryti iPhone 5c populiaresniu už iPhone 5s.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų