Kai Microsoft darbuotojai išvysta MacBook Pro kompiuterį pirmą kartą

Gal teko girdėti istorijas, kai griuvus geležinei Sovietų sienai, kai kuriuos „tarybinius“ žmones, pirmą kartą išvažiavusius į užsienį ir savo socialistiniais padais palietus pūvančio kapitalizmo grindinį ištikdavo panikos priepuolis. Jie negalėdavo suvokti, kad gali taip būti, kad parduotuvėje parduodamos 48 dešros rūšys ir prie jos nėra eilės, o tualetinis ir švytrinis popierius nėra vienas ir tas pats…

Tokie patys panikos priepuoliai gali ištikti ir visą gyvenimą naudojusius Windows PC ir pirmą kartą išvydusius Apple MacBook Pro kompiuterį. Kas jis šis nuostabus aliuminio gabalas? Tai kompiuteris? Tai žaislas? Ar jame gali veikti Word?

Žemiau esanti video medžiaga rodo šokiruotus Microsoft darbuotojus pirmą kartą išvydusius Apple MacBook Pro. Sunku net įsivaizduoti jų elgesį, jei jiems būtų toptelėjusi į galvą mintis jį įjungti.

Šis vaizdelis tarsi iš siužetas iš filmo „The Gods Must Be Crazy“ kai primityvi gentis, pirmą kartą, atranda Coke’os buteliuką.

Žinoma, nėra įrodymų, kad vyrukai video siužete yra Microsoft kompanijos darbuotojai, bet panašu, kad tikrai turėtų joje dirbti… :)

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. Prajuokino :D bent galėjo ne su "mikrobangę" filmuot, turbūt nusipirkus macbook neužteko geresnei kamerai :D

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų