Jailbreak'eris Winocm taps Apple darbuotoju

Tema: Apple

Jailbreak programišius Winocm pranešė, kad vėliau šiais metais prisijungs prie Apple komandos.

Apple neskelbė atskiros pozicijos Wincom, bet galima tvirtai teigti, kad jei taip nutiks Winocm bus pašalintas iš Jailbreak’o pasaulio. Apie tai Wincom pranešė savo Twitter paskyroje.

Wincom žinomas, kaip vienas iš iH8sn0w ir SquiffyPwnm komandos narių dirbusių su p0sixspwn iOS 6.1.3–6.1.5 jailbreak’ais. „Untethered“ 6.1.5 jų sukurtas jailbreak’as atidengė paslapties šydą nuo vienos svarbesnių, Comex atrastos ir programišių pasaulyje metais žinomos ir saugotos iOS saugumo spragų naudotų Apple iOS įrenginių jailbreak’inimui, ir taip apsunkino tolimesnių jailbreak’ų atsiradimą.

Pereidamas dirbti į Apple, Winocm seks savo kolegų jailbreak’erių: Nicholas Allegra (žinomo kaip Comex) perėjusio dirbti į Apple, o dar vėliau į Google bei Peter Hajas ir George Hotz (Geohot) palikusio jailbreak’us ir pradėjusio dirbti Facebook, pėdomis.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Manau, kad su laiku subyrės jailbreakerių grupė, kas eis dirbt į Apple, kas į Google ir panašiai, tai ir nebus to jailbreako... Nes tokie IT profesionalai gaus aukštas pareigas didelėse įmonėse ir stabilius pajamas.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų