Neveikiančios Lietuvos miestų informacijos programėlės

Sausio pradžioje Lietuvoje startavo didžiausias Lietuvos istorijoje mobiliųjų telefonų programėlių projektas „City Info“ idėja nors jau ir ne nauja, bet būtų visai nebloga… jei programėlės veiktų.

Anot projekto autorių „programėlės skirtos Lietuvos miestų gyventojams ir miesto svečiams. Jose rasite struktūrizuotai pateiktą svarbiausią informaciją apie miestą, miesto naujienas, įvairias pagalbines funkcijas gyventojams, galimybę išsikviesti pagalbą ir pan“.

Informacinės programėlės yra sukurtos iOS, Android ir WindowsPhone telefonams ir nors projekto autoriai ir sako, kad „Įgyvendinti tokį projektą paskatino asmeninė patirtis, kai elementariai informacijai surasti reikia įdėti nemažai pastangų ir laiko“, tokios programėlės jau seniai yra sukurtos kitose šalyse ir ta jų „asmeninė patirtis“, greičiausiai, yra pasiskolinta iš kitų šalių mietų informacinių programėlių kūrėjų.

neveikiančios cityinfo.lt projekto programėlės

Kaip ten bebūtų programėlių, kurios patogiai pateiktų informaciją miestiečiams ir miesto svečiams visai nebloga tačiau: įdiegus programėlę skirtą Vilniaus miestui savo iPhone galiu pasakyti, kad: - programėlė pastoviai išsijunginėja - neveikia nei viena nuoroda: nei žemėlapiai nei informacija, išskyrus meniu ir galimybė paskambinti, pvz. į muziejų (labai reikia…) - miesto svečiai iš kitų šalių, prieš pradėdami naudotis programėle turėtų išmokti lietuvių kalbą.

Mano galva, cityinfo.lt savo lozungą iš „Neieškok ko nereikia“ galėtų drąsiai pakeisti „Neieškok nes neveikia“.

Žodžiu pirmas, gerokai prisvilęs, kol kas 35 miestų neveikiančios informacijos programėlių blynas. Neverta net siųstis. Gal projektas savo šūkį „Neieškok ko nereikia“ supranta, kad visa informacija pateikta programėlėse yra nereikalinga tad nėra ko jos ten ir ieškoti.

Daugiau informacijos apie projektą, bei nuorodas į tai kas turėtų būti funkcionalios ir naudingos programėlės mobiliems telefonams rasite adresu cityinfo.lt

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Aš ir išbandžiau Vilniaus, tai tragedija, ne aplikacija, nesuprantu kaip išvis praėjo pro Apple patikrą. Aplamai nieks neveikia normaliai, lūžinėja. Ir aplikacija nepavadinčiau, tiesiog browseris įdėtas į programėlės langą ir viskas.

  2. Lygiai tokie pat atsiliepimai būtų ir apie UAB "App Camp" produkciją. Eismoinfo.lt dažniau neveikdavo nei veikdavo. Paprastai, po kreipimosi el. paštu reikalai pagerėdavo. Dabar jau keli mėnesiai kaip nebeveikia. Na ką, ES lėšos įsisavintos, o po mūsų nors ir tvanas :D

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų