Mažai žinomas Steve Jobs pirmojo Macintosh pristatymas

Temos: Apple, Mac

Nedaugelis žino, kad 1984 metų sausį, Steve Jobs, vienos savaitės bėgyje Macintosh kompiuterį pristatinėjo du kartus.

1984 metų sausio 24 dieną, akcininkų susirinkimo metu vykęs Macintosh pristatymas tapo legenda, tačiau ne taip gerai žinomas antrasis, sausio 30 dieną vykęs Macintosh pristatymas. Praėjus vos šešioms dienoms po garsiojo Macintosh pristatymo, Steve Jobs pristatymą pakartojo dar kartą - susitikime Bostono kompiuterių asociacijoje, kuriam vadovavo vienas jos įkūrėjų dvidešimtmetis Jonathan Rotenberg (kai Rotenberg 1977 metais įkūrė asociaciją jam buvo 13).

Peržiūrėjus garsųjį ir mažiau žinomą Macintosh pristatymus, galėčiau teigti, kad antrasis švaresnis ir geriau „nugludintas“.

Manau kiekvienam besidominčiam Apple ar turinčiam Mac kompiuterį, bendram išprusimui reikėtų radus 90 laisvų minučių pažiūrėti į jauną Steve ir jo Macintosh pristatymą, kuris liko užneštas laiko dulkėmis ir todėl mažai žinomas (šio video peržiūrai reikalingas Flash arba atsidarykite straipsnį Chrome naršyklėje).

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. nereikia flasho norit perziureti, palaiko html5

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų