iPhone 6 bus nežmoniškai plonas [gandai]

Tema: iPhone

Nors naujieji iPhone 5s modeliai pasirodė vos prieš keturis mėnesius, gandai apie naujus iPhone modelius pradeda plaukti internetinėmis gandų upėmis.

Korėjiečių ET News praneša, kad jų duomenimis Apple jau triūsia prie naujojo iPhone 6, kuris bus 6mm storio (o gal jau reikia sakyti plonumo). Dabartinis iPhone 5s storis 7,6mm ir jis jau yra plonesnis nei dauguma mobilių top klasės telefonų.

Naująjį iPhone ET News vadina iPhone Air, tačiau dar ankstoka pradėti spėlioti naujojo iPhone pavadinimą. Viena iš priežasčių, kodėl naujasis iPhone bus toks plonas yra ta, kad jis bus didesniu ekranu ir tai suteiks daugiau vietos komponentams. Žinant Apple aistrą viską ploninti, tikimybė, kad Apple planuoja palaibinti ir iPhone iš ties nėra maža.

Ming-Chi Kuo, kurio gebėjimas nuspėti ką Apple gamins ar pakeis yra stebėtinai tikslus, sako jog Apple naujasis iPhone ekranas bus beveik 5" įstrižainės.

Asmeniškai aš sutikčiau, kad Apple paliktų jo tokį patį storį ir ekrano dydį bet padidintų bateriją.

Apple iPhone išleidžia kartą metuose, todėl nereikėtų tikėtis naujo modelio pasirodant anksčiau nei rudenį.

Kokių pasikeitimų, naujovių laukiate iš naujojo iPhone jūs?

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Tikiuosi, kad liks galimybė turėti nedidesnį nei 4" nes tos lopetos, nei gražu nei praktiška.

  2. Na man asmeniškai patiktų šiek tiek didesnio ekrano iphone, kokių 4.5-5. Kadangi rankos didokos, tai ir telefono didesnio norėtųsi :) Aišku, tokie kastuvai kaip samsung note yra nesamonė visiška.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų