Nuo šiandien Spotify nemokama ir mobiliuose įrenginiuose, bet ne visuose

Kaip ir buvo tikimasi, šiandien Spotify CEO ir įkūrėjas Daniel Ek pranešė apie tai, kad jo kompanijai pagaliau pasisekė įtikinti įrašų studijas, kad šios leistų muziką nemokamai groti ir mobiliuose įrenginiuose.

Iki šiol muzikos mylėtojai naudojantys Spotify, nemokamai jos galėjo klausytis, kartu su reklamomis, kompiuteriuose pasirinkdami iš daugiau nei 20 milijonų muzikos kūrinių sąrašo. Nekenčiantys reklamos taip, kad net pasiryžo už jos panaikinimą susimokėti (ir ne tik už tai), muzikos galėjo klausytis ir mobiliuose įrenginiuose. Mobilūs Spotify vartotojai JAV turi galimybę pasirinkti nemokamą radijo stotį, tačiau kaip aišku ir iš pavadinimo dainų joje pasirinkti nelabai galima.

Dabar Spotify mobilių įrenginių vartotojams leidžia daugiau.

Jei turite iPad ar Android planšetinį kompiuterį nuo šiandien galite džiaugtis nemokamos Spotify muzikos paslauga savo įrenginyje. Jei norite pasiklausyti Spotify muzikos iPhone ar kitame išmaniajame telefone nemokamai - tai kiek komplikuota: galite klausytis grojaraščių, bet tik juos „miksuojant“. Taip yra, nes pagrindinės muzikos įrašų studijos nėra pasiruošusios suteikti tokios laisvės, bet ir tai kas yra jau nebloga pradžia.

„Mes esame pirmieji ir vieninteliai turintys licencijuotą teisę tai daryti“, - sakė Spotify CEO Ek’as. Pagrindinis Spotify tikslas yra pagerinti savo esamus 20% vartotojų mokančių už paslaugą rezultatus. Bet kuriuo atveju Spotify ir įrašų studijos dalinsis pajamomis gautomis iš reklamos.

Spalio mėnesį Spotify konkurentė Rdio iš naujo „užkūrė“ savo „Stations“ paslaugą leidžiančią nemokamai klausytis muzikos vartotojams JAV, Kanadoje ir Australijoje ir ką reikėtų pabrėžti - be reklamų. Rdio taip pat tikisi, kad besimėgaujantys nemokama muzika Rdio vartotojai nepagailės kelių žalių už dar daugiau paslaugų.

Pandora ir Apple neseniai taip pat pradėjo tiekti nemokamą, išlaikomą reklamų iTunes Radio paslaugą, tačiau dabar jų paslaugų įvairovė labiau ribota nei Spotify, bent jau planšetiniuose kompiuteriuose.

Švedų Spotify turi apie 6 milijonus už paslaugą mokančių vartotojų, o bendras aktyvių vartotojų skaičius apie 20 milijonų. Atsisiųsti Spotify aplikaciją iOS įrenginiams galite iš iOS App Store, o Android vartotojai iš Google Play. Įdomu kada Windows Mobile vartotojai galės naudotis šia paslauga….

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Na, bent man buvo pasiūlytas tik 30-ies dienų trial'as.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų