Nuo spalio 25 iPhone 5s ir iPhone 5c Lietuvoje

Tema: iPhone

Apple pranešė, kad iPhone 5s ir iPhone 5c telefonais nuo spalio 25 dienos bus pradėta prekiauti dar 35-ose šalyse.

Nuo spalio 25 dienos Apple pradės prekiauti iPhone 5s ir iPhone 5c modeliais dar 35-ose šalyse: Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Suomijoje, Prancūziškoje Vest Indijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Airijoje, Italijoje, Latvijoje, Lichtenšteine, Lietuvoje, Liuksemburge, Makau, Maltoje, Olandijoje, Naujojoje Zelandijoje, Norvegijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Islandijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Pietų Korėjoje, Ispanijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Taivanyje ir Tailande.

Papildomai, lapkričio 1 dieną, iPhone 5s ir iPhone 5c modeliais Apple pradės prekiauti: Albanijoje, Armėnijoje, Bahreine, Kolumbijoje, El Salvadore, Guamoje, Gvatemaloje, Indijoje, Makedonijoje, Malaizijoje, Meksikoje, Moldovoje, Juodkalnijoje, Saudo Arabijoje, Turkijoje ir Jungtinuose Arabų Emyratuose.

Šaltinis: Apple

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 13 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Kainos, žinoma, nenurodytos? Bent Rusijoje 5S kainuos nuo 30 tūkst. rublių.

  2. Na taip, labai sunku rasti problemos sprendimą, kai tik vienetai turi šią problemą. Koks nors "žalias" Apple konsultantas išgirdęs šią problemą turbūt sakys, kad kažką jau pats esi pridirbęs ir iš Apple pusės tai negali būti. Gaila, kad Lietuvoje nėra "Genius bar", nes jei nueini pasikonsultuoti į kokį iDeal, tai ten jaunų pririnkę, kur ir patys nežino, svarbiausiai parduot prekę….

    • iDeal turi ir „senių“, kurie su Mac dar nuo tada kai „iDeal'ų“ Lietuvoje nebuvo, bet taip - jie daugiau pardavėjai, nei kad ekspertai, todėl dažniausiai nuėjęs pasikonsultuoti suprantu, kad vyksta atvirkščiai: aš pasakoju, o jie klauso. :)
      Bet gal būti ekspertais ir nėra jų darbas - jie pardavėjai, o jei kompanijos vadovybė mano, kad reikia ekspertų - galėtų sandyti, tik klausimas kiek tai rentabilu arba kiek tautiečių sutiktų mokėti už eksperto padlaugas (nes mes gi iš tų, kurie viską patys geriau žinome).
      iDeal ne pats blogiausias variantas konsultavimosi klausimu, ten žmonės bent namie Mac'us turi. Va kitoje, panašiu pavadinimu įmonėje - visiška bėda, nes ten chebra Mac'us mato tik darbe ir ko nepaklausi - to nežino, o ne retai ir net nesupranta ko klausi apskritai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų