iOS 11 GM vs iOS 10.3.3 - greičio testai

Temos: iPad, iPhone

Liko visai nedaug laiko iki pasirodys visiems naudotojams prieinama, ne beta, „iOS 11“ versija. Kokio našumo tikėtis įdiegus ją senesniame įrenginyje?

Pasibaigus rugsėjo 12 dienos renginiui „Apple“ išleido programuotojams skirtos „iOS 11 Golden Master“ versiją, kuri jei joje nebus aptikta didesnių bėdų yra lygiai tokia pati kaip ir galutinė, rugsėjo 19 dieną (manau apie 20 val. Lietuvos laiku) pasirodysianti „iOS 11“.

Tikriausiai daugelį neramina klausimas „naujinti“ turimą „iOS 10“ į „iOS 11“ ar ne, kaip elgsis turimas „iPhone“, „iPad“ ar „iPod touch“ ypač jei jis yra senesnis nei metų.

Žemiau keli „iPhone“ ir „iPad“ su įdiegta „iOS 10.3.3“ greičio testai — palyginimai su tokiais pačiais įrenginiais, kuriuose įdiegta „iOS 11 Golden Master“.

iPhone 6s: iOS 10.3.3 vs iOS 11 GM

Panašu, kad labai didelio „stabdymo“ „iPhone 6s“ su įdiegta „iOS 11 GM“ nejaučia. Kai kurios aplikacijos veikia kiek greičiau, kitos kiek lėčiau. Didžiausias skirtumas tikriausiai yra įrenginio įkrovime - čia „iPhone 6s“ su „iOS 11 GM“ nuo tokio pat telefono su „iOS 10.3.3“ atsiliko net 17 sekundžių. Bet jei toks milžiniškas stabdymas tik įrenginio įkrovimo metu — ne bėda, perkrauti „iPhone“ reikia itin retai (mano „iPhone“ neskaitant tų kartų kai jis persikrauna atnaujinimo diegimo metu, į metus būna papildomai perkraunamas gal kokį kartą).

iPhone 6: iOS 10.3.3 vs iOS 11 GM

Sunku įžiūrėti kažkokį kryptingumą — kai kas „iOS 11“ lėčiau, kai kas greičiau, o kai kas taip pat kaip ir „iOS 10.3.3“.

iPhone 5s: iOS 10.3.3 vs iOS 11 GM

Kaip tokio amžiaus telefonui visai neprastai, tačiau sklandumo, mano galva, trūksta, o žaidimų mėgėjams jo truks ypač.

iPad Air 2: iOS 10.3.3 vs iOS 11 GM

Žiūrint į aplikacijų darbą abiejose „iOS“ versijose jos sukasi labai neblogai. Tačiau, visai kitoks vaizdas našumo testuose — „Geekbench“ daugiabranduoliniame greičio teste „iPad Air 2“ su įdiegta „iOS 11“ surinko tik beveik pusę to ką surinko toks pats „iPad“ su įdiegta „iOS 10.3.3“. „Slingshot“ ir „Antutu“ testų rezultatai „iOS 11“ taip pat siaubingi. Gal čia testų aplikacijos neteisingai veikia naujoje „iOS“ versijoje…

iPad Air: iOS 10.3.3 vs iOS 11 GM

iPad Air“ su įdiegta „iOS 11 GM“ beveik nerodo jokių amžiau ženklų. Aišku jis veiki kiek lėčiau, tačiau ne tiek, kad jaustųsi diskomfortas. „Geekbench“ testo rezultatai šiame „iPad Air“ net geresni nei „iOS 10.3.3“ versijoje, „Slingshot“ testo rezultatai tokie patys, tačiau „Antutu“ testo rezultatai prastesni.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 9 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. O kaip su iPhone 7 ?

  2. Keista... Gal Geekbench nesugeba dar isnaudoti iphone x galios.

  3. iOS 11 Beta veikia labai labai gerai, ir net ne GM versija su iPhone 7. Tai official bus dar geriau - manau tikrai verta turėti iOS 11 kas turi iPhone 7.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų