iOS 7 - 30 dienų

Temos: iOS, Statistika

iOS 7 stipriai skiriasi nuo Apple anksčiau išleistų iOS versijų tiek savo pakeitimais, tiek ir norinčių sugrįžti prie iOS 6 versijos (tiesa, norinčių sugrįžti yra mažuma), tiek ir ją įdiegusių skaičiumi bei įsisavinimo tempais. iOS 7 yra greičiausiai įsisavinama kada nors išleista operacinė sistema.

Per 30 dienų iOS 7 įdiegta daugiau nei 72 procentuose iOS įrenginių. Per tą patį laiko tarpą, iOS 6 buvo įdiegta tik 61 procente visų iOS įrenginių. Tokį greitą naujosios iOS 7 įsisavinimą iPhone, iPad ir iPod touch vartotojų tarpe, greičiausiai, lėmė naujos šios operacinės sistemos galimybės bei funkcijos, kurių daugelis iOS vartotojų seniai laukė, o nekantresni net „jailbreak’indavo“ savo įrenginius, kad jas turėti. Mixpanel duomenimis, kad naujoji Apple mobiliems įrenginiams skirta operacinė sistemos versija, per mėnesį laiko įdiegta maždaug 250 milijonuose įrenginių.

NetMarketshare duomenimis, Google Android „Jelly Bean“ įsisavinę tik 48,6 procentai Android operacinės sistemos pagrindu veikiančių įrenginių, o jei peršokti į kompiuterių statistiką, tai Windows 7 nepasiekė ir 50 procentų net per keturis metus po jos išleidimo.

iOS7 įsisavinimas per 30 dienų nuo jos išleidimo. Šaltinis: Mixpanel
Šaltinis:Mixpanel
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 8 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Kaip as ir minejau kazkada, kad visos buvusios versijos ios tai tos pacios versijos tik su atnaujintom programom (androide be os naujos versijos jos atsinaujina). Va kai ios 7 atsirado daugiau galimybiu kurias jau seniai turi android, tai seni iphone modeliai jau stringa, nors ten ir taip iskastruota versija
    http://www.youtube.com/watch?v=RL4t5EYP_g0

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų