Apple pradėjo prekybą OS X Lion ir OS X Mountain Lion per Apple Internetinę parduotuvę

Temos: Apple, macOS

Apple pradėjo pardavinėti savo ankstesnių operacinių sistemų versijas OS X Lion ir OS X Mountain Lion savo internetinėse parduotuvėse.

JAV Apple Online Store kiekviena iš jų kainuoja po 19,99 JAV$, Europoje Apple jas pardavinėja po 18€. Įsigiję šias OS X versijas negaus disko, bet gaus kodą, kurį panaudoję šias OS X versijas galės atsisiųsti per App Store.

Nors Lion pardavimas turi prasmės, nes senesni Mac kompiuteriai nėra suderinami su OS X Mountain Lion, tačiau OS X Mountain Lion pardavimo, ir dar už 18€, tikslas nėra aiškus, nes visa su OS X Mountain Lion suderinamų Mac kompiuterių linija yra suderinama ir su Mavericks, kuri yra nemokama.

Kokiu būdu OS X Lion ar OS X Mountain Lion įsigyti Lietuvos gyventojams nėra aišku, nes Apple Store, skirtos Lietuvai, Apple neturi. Manau, šią problemą, norintiems įsigyti šias OS X versijas, paprasčiausiai būtų išspręsti per Apple Support.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų