iOS 6 vartotojai skundžiasi dėl automatinio iOS 7 atsiuntimo į jų įrenginius

Kol praeitą savaitę vieni iOS įrenginių vartotojai vargo stengdamiesi įdiegti tik pasirodžiusią iOS 7 atsirado nauja problema, tik šį kartą tiems, kurie iOS 7 įdiegti neplanuoja.

Kai kurie vartotojai, nutarę savo iOS įrenginiuose išsaugoti iOS 6, bent jau kuriam laikui gali nemaloniai nustebti pastebėję, kad iOS 7 jau atsiųsta į jų įrenginius ir negali iš jų būti pašalinta. Atsiųsta iOS 7 nėra įdiegiama automatiškai, tam reikia vartotojo veiksmų.

Toks pats „nuotykis pernai nutiko ir iOS 5 vartotojams nutarusiems savo įrenginių neatnaujinti į iOS 6.

Nors iOS 7 „sveria“ nepilną 1GB, šis nereikalingas „svoris“ gali pasirodyti gana reikšmingas 16GB iPhone vartotojams ypač kai atsisiuntus ji užima apie 3GB disko vietos įrenginyje, kurios neįmanoma atlaisvinti.

Daugumai vartotojų automatinis iOS 7 atsiuntimas prasidėjo vos tik įjungus iOS įrenginį ir pajungus jį prie kroviklio.

Naujoji iOS 7 - ko gero didžiausias iOS atnaujinimas nuo pat šios operacinės sistemos pasirodymo dienos. Be radikalių vartotojo sąsajos išvaizdos pakeitimų iOS 7 turi virš 200 naujų galimybių, tačiau nevisos jų veiks senesniuose iOS įrenginiuose suderinamuose su iOS 7.

Šią savaitę, Apple minėjo, kad jau daugiau nei 200 milijonų vartotojų naudoja iOS 7 ir tai yra greičiausiai kada nors vykęs naujos iOS versijos įsisavinimas. Trečiadienį reklaminio tinklo Chitika duomenimis daugiau nei 50 procentų iOS vartotojų įrenginiuose jau buvo įdiegta iOS 7 versija.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 10 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Kompanija iš kupertino pradėjo elgtis šlykščiai. Aš irgi visai neplanuoju diegtis ios7 i savo iPhone 4s, esu visiškai patenkintas 6, nieko tokio labai jau revoliuciingo nera toje naujoje sistemoje. Ikonos infantiliškos, spalvos gėjiškos, be to 4s truputi lagina.

 2. Nestipriai, bet lagina. O su 6 dirba puikiai. Baisiausiai atrodo kameros ikona:) Yvas yra nenuoseklus su savo minimalizmu:) nes vietoij to kad suminimuzuot (beje foto galerijos ikonoje tai padaryta puikiai) objektyvo vaizda, nupieše visa fotika:))) LOL. Kad yra naujoviu ir ju daug, nesigincyju, tik ne viena iš ju man nera jau tokia revoliucine, kad negaleciau ir toliau gyvent su ios6:) bet manau su kokia ios 9 jei ir vel radikaliai nekeis- šis bjaurus anciukas ios7 gali pavirsti ir i gulbe.

  • Nežinau ar objektyvo vaizdas yra geriau ar aiškiau nei fotoaparatas. Manau, paprastam vartotojui tai visas fotikas aiškiau. Man gerai būtų ir matrica ar veidrodžių sistemos schema, bet daugumai paprastų vartotojų tai niekaip nesisietų su fotografija. Be to tą „Camera“ piktogramą telefone esu nugrūdęs kažkur prie nenaudojamų, nes arba atsidarau tiesiai iš LockScreen arba pasileidžiu kitą aplikaciją fotografavimui, o šiaip su iPhone labai mažai fotografuoju.
   Dėl „su 6 dirba puikiai“ tai čia tik palyginimų reikalas, jei pamatytum kaip, tarkim iOS 6 sukinėjasi ant kokio iPhone 5S - greičiausiai „puikiai“ supratimas radikaliai pasikeistų.
   Gyventi galima ir su iOS 4 ar 5 ar net su kokiu Android telefonu.

   Ant iPad teko girdėti iOS 7 veikia kreiviau nei ant iPhone

   • teisingiausia būtu taip: - iphone 4S su ios6 dirba puikiai. Aš per 13 metų draugystės su apple jau pasimokiau galutinai - jei nusipirkai naują įrengini kuriame sukasi tam tikra os kuri parduodama kartu su irenginiu, kuri buvo jam ir kurta - nėra jokio reikalo updatint i nauja os. Tas pats galioja ir mac os, pas mane 2008 metų macpro darbiniame arkliuke sukasi snow leopardas - ir ka? Puikiai. Ačiū dievui ten dar Yvas su Timu neprikišo nagų ir nėra tokio teroro kad susiinstaliaves naujesni os jau nebegali gryžti atgal ir daryti downgrade. O dėl ios7 ipade - Patikek...:((

 3. O del 200 naujoviu tai grynai marketingas, tiesa gal tai ir ne melas, gal "po kapotu" tiek ir suskaičiuotum, taciau ar useris tiek pamatys... 10-30, ir tai ne kiekvienas:) baikit, cia gi toks apple stilius, ir kai mac os atnaujina kikviena karta ta pati maldele buna:)

  • Tai seniai aisku ,kad ten marketingo skaiciukai, na paimkim ios 6 kai kurias naujoves kurios ieina i ta 200 :)
   Facebook 5 naujoves:
   Single sign-on
   Share from Photos, Safari, Maps, App Store, iTunes, Game Center
   Public API for developers
   Contact and Calendar integration

   Extended functions for China 6 naujoves:
   Baidu
   Sina Weibo
   Tudou
   Youku
   Improved text input
   Dictionary

   Mail 6 naujoves:
   VIPs - designated contacts cause notifications, e-mails flagged with stars, separate inbox
   Flagged mailbox
   Attach photos in-line
   Open password-protected Office docs
   Per account signatures
   Fun new pull-to-refresh animation
   ir t.t.
   Zinoma galima rasti ir geru naujoviu, bet kaip visada tik keleta buna

   Manau su ios 7 panasiai, neskaitant interfeiso pakeitimu.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų