iOS 7 palaiko priedus zip formatu Mail ir Messages aplikacijose

Nežiūrint to, kad iOS įrenginiuose galima atlikti aibę veiksmų, kai kurie Mac ar PC kompiuteriuose standartiniai veiksmai buvo pamiršti Apple išmaniuosiuose telefonuose.

Ankstesnės iOS versijos ignoravo zip failus prisegtus prie elektroninių laiškų ir gavus tokį laišką ar aptikus zip failą naršant internete, zip archyvas būdavo atvaizduotas kaip nežinomas failo tipas. iOS 4 Apple papildė „Open In“ funkcija leidusia naudoti trečių šalių aplikacijas tokiems failams atidaryti. Tai leido failų išarchyvavimui ir nežinomų failų tipų peržiūrai naudoti tokias aplikacijas kaip GoodReader, tačiau tai nebuvo labai patogu.

iOS 7 mes galime išbraukti dar vieną trūkumą iš iOS sąrašo. Dabar, iOS 7 įrenginyje, gavus elektroninį laišką su prie jo prisegtu zip failu, paspaudus ant tokio failo iOS jį išarchyvuoja ir parodo QuickLook kaip dokumentų rinkinį. Pirštų pabraukimu į šoną galima pereiti nuo vieno prie kito archyve esančio failo vaizdo bei iOS pagalba failus persiųsti į kitas aplikacijas, pvz Dropbox, Evernote ir t.t. arba archyve buvusį pasirinktą failą persiųsti elektroniniu laišku ar Messages žinute.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Gaila, kad nepalaiko .rar Beja, gal kas bandė su užrakintu .zip failu?

  • Tik ką pabandžiau: su slaptažodžiu apsaugotu .zip failu neveikia. Mato failų sąrašą, bet negali parodyti pačių failų turinio ir visą laiką rašo „Loading“.
   .rar gal daugiau Windows vartotojų naudojamas formatas.
   .zip populiaresnis nes jį standartiškai palaiko visos operacinės sistemos ir nereikia diegti jokių papildomų programų.
   .rar gal vos, vos geriau suspaudžia failus, tačiau jei geresnis failų suspaudimas būtų pagrindinė priežastis rinktis vieną ar kitą archyvo formatą - visi jau seniai viską archyvuotų .7z formatu.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų