Apple iOS 7 išleis rugsėjo 18

Temos: Apple, iOS

Daugelis tikėjosi galėsiantys jau šiandien į savo iOS įrenginius įdiegti naują iOS 7 versiją, tačiau šiandien tai padaryti galės tik registruoti Apple programuotojai turintys priėjimą prie iOS 7 GM (Golden Master) versijos.

iOS 7 tikriausiai daugiausiai pasikeitimų turinti iOS 7 versija radikaliai pakeitusi tiek iOS išvaizdą tiek ir papildžiusi ją naudojančius įrenginius papildomomis galimybėmis: naujas, leidžiantis greitai atlikti pakeitimus Control Center, daugiaprogramis režimas (multitasking), patobulintas pranešimų centro (Notification Center) ir Siri darbas, iTunes Radio, AirDrop ir t.t., kai kurios šių galimybių buvo senokai laukiamos Apple iOS prietaisų vartotojų.

Visi vartotojai turintys Apple įrenginius į kuriuos galės būti įdiegta iOS 7, tai padaryti galės rugsėjo 18 dieną, trečiadienį - likus porai dienų iki oficialios prekybos iPhone 5S ir iPhone 5C pradžios.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų