Apple atsisakė iPhone 5, bet paliko iPhone 4S

Tema: iPhone

Steve Jobs, kaip ir daugelis Apple fanų, mylėjo 3,5" iPhone ekraną ir net kartą 2010 metais yra pareiškęs, kad niekas nepirks iPhone didesniu ekranu.

Už nepilnų poros savaičių, rugsėjo 20 dieną, eilėje šalių (JAV, Australijoje, Kanadoje, Kinijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Japonijoje, Singapūre ir JK) bus pradėta prekiauti naująja iPhone pora: iPhone 5S ir iPhone 5C, kurių ekrano dydis 4“, toks pats kaip ir iPhone 5. Tačiau, Steve Jobs, matyt, buvo teisus kalbėdamas apie 3,5” dydžio iPhone ekraną, nes Apple atsisakė metais naujesnio iPhone 5 modelio, o dviejų metų senumo iPhone 4S paliko.

Tai nėra pirmasis atvejis, kai Apple palieka senesnį įrenginį, o atsisako naujesnio. 2012 metais, Apple panašiai pasielgė su iPad. Pranešusi apie iPad 4, 8-ių mėnesių senumo iPad 3 buvo išimti iš prekybos, tačiau 16GB talpos iPad 2 liko.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Vienas komentaras

  1. Gudriai sužaidė, penktuko geležį įkišo į pigesnį korpusą ir atseit naujas telefonas, o ir kaina brangesnė už penktuko, smart move ^^

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų