Buvusiems MobileMe prenumeratoriams Apple primena apie nemokamų 20GB termino pabaigą

Temos: Apple, Debesys

Buvę MobileMe prenumeratoriai (mokėję 99 JAV dolerius į metus), Apple migruojant MobileMe paslaugą į iCloud, gavo nemokamų 20GB disko vietos naujojoje paslaugoje.

Vėliau, Apple šį laikotarpį, buvusiems MobileMe paslaugos prenumeratoriams dar pratęsė iki 2013 metų rugsėjo 30 dienos. Dabar, Apple buvusiems MobileMe prenumeratoriams siunčia elektroninius laiškus ir primena, kad šis laikotarpis greitai baigsis.

„Atsidėkodami jums, kad buvote mūsų paslaugos MobileMe klientas, mes jums suteikėme 20 GB vietos, kai migravome į iCloud. Jūsų paslaugos galiojimas baigiasi 2013 metų rugsėjo 30 dieną.

Paslaugos prenumeratos galiojimui pasibaigus - iCloud vieta bus automatiškai sumažinta iki nemokamų 5GB plano. Turėkite omenyje, dabar jūs naudojate xx.xx GB iCloud disko vietos.“

Jei šis, dabar užimamos, disko vietos kiekis didesnis už nemokamai suteikiamą - 2013 metų rugsėjo 30 dieną, iCloud Backup, Documents in the Cloud ir iCloud Mail laikinai nustos veikę.

Jei norite, kad šis paslaugos veiktų be sutrikimo sumažinus disko vietą - iki 2013 metų rugsėjo 30 dienos atnaujinkite prenumeratą.

Daugiau informacijos rasite Apple svetainėje

Apple iCloud laiškas dėl 20GB prenumeratos laiko galiojimo pabaigos

Tie, kas anksčiau prenumeravo šią paslaugą ir dabar saugo savo iOS įrenginių atsargines kopijas iCloud’e - pasitikrinkite ar neviršijate 5GB užimamos vietos. Jei viršijate bet prenumeratos pratęsti nenorite:

  • patikrinkite kokie duomenys užima daugiausiai vietos.
  • Jei tai iOS įrenginių atsarginės kopijos, jas ištrinti galite: savo Mac kompiuteryje - System Preferences > iCloud > Manage Daugiu informacijos apie tai kaip tvarkyti iCloud esančius duomenis ir valdyti užimamą vietą rasite Apple svetainėje

Jei viršijate ir norite prasitęsti: iOS 5 or later

  • Settings > iCloud > Storage & Backup > Change Storage Plan.
  • Pasirinkite planą (kiek iCloud vietos) ir spauskite Buy (dešiniame viršutiniame kampe).
  • Vykdykite instrukcijas

Mac OS X

  • Iš Apple () meniu, pasirinkite System Preferences.
  • Paspauskite ant iCloud piktogramos.
  • Paspauskite Manage apatiniame dešiniajame kampe.
  • Paspauskite ant Change Storage Plan (viršutiniame dešiniame lango kampe).
  • Pasirinkite planą ir vykdykite instrukcijas

Apie pakeistą planą būsite informuoti savo iCloud elektroninio pašto adresu.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų