Apple rugsėjo 10 nuims paslapties šydą nuo iPhone

Tema: iPhone

Sakoma, kad rugsėjo 10 dieną, Apple sunaikins visus iki šiol apie naują iPhone sklandžiusius gandus.

Ina Fried iš „Wall Street Journal“ AllThingsD rašo, kad specialaus renginio metu Apple paskelbs apie naująjį iPhone.

Aš stengiuosi vengti gandų temų, tačiau AllThingsD žinomas kaip labai patikimas šaltinis, taigi tie kas laukia žinių apie naują iPhone savo kalendoriuose gali padaryti atitinkamą įrašą.

AllThingsD nepraneša apie tai ar specialaus renginio metu Apple praneš apie gandais apipintus pigesnio iPhone, dar vadinamo „iPhone Light“ arba „iPhone 5C“.

Be naujienos apie iPhone AllThingsD rašo, kad „tikimasi, jog ateinančių savaičių bėgyje, Apple oficialiai paskelbs apie sekančią Mac OS X versiją, žinomą Mavericks vardu“, tačiau tai įvyks ne specialaus renginio metu.

Jei šis, nors ir iš patikimo šaltinio, bet vis tiek gandas, pasitvirtins - Apple gali tęsti savo tradicijas ir naujasis iPhone prekyboje atsiras praėjus maždaug savaitei ir bus pardavinėjamas jau su įdiegta naująja iOS 7 versija. Paskutinė iOS 7 versija, vadinama „Golden Master“ programuotojams taps prieinama paskelbimo dieną ir jie galės pradėti savo aplikacijas siųsti Apple.

Kaip taisyklė, naujas iOS versijas Apple paskelbia trečiadieniais (iOS 5 - 2011 metų spalio 12, iOS 6 2012 rugsėjo 19). Jei Apple tęs tradicijas, greičiausiai, iOS 7 kartu su nauja iTunes versija, visiems vartotojams taps prieinama rugsėjo 18, o naujojo iPhone pardavimai startuos rugsėjo 20 dieną, nes naujus iPhone Apple, įprastai pradeda pardavinėti penktadieniais.

Kaip ten bebūtų, bet šiais metais tradicijas gali pakoreguoti trijų savaičių Apple Developer Center neveikimas. Taip pat iOS 7 skirta iPad nėra tokia pat stabili kaip iPhone versija. Labiausiai tikėtina iOS 7 versijos skirtos iPad atsilikimo nuo iPhone priežastis yra ta, kad dalis Apple iPad komandos pajėgumų buvo permesta į iPhone dalinį.

Į klausimą keliose šalyse naujasis, o gal ir naujieji, iPhone bus pardavinėjami nuo pirmosios dienos - sunku atsakyti, nes čia sudėtinga įžvelgti kokias nors Apple tradicijas. Pirmasis Apple iPhone pirmą dieną buvo pardavinėjamas tiktais JAV, o iPhone 3G, nuo pirmą pardavimų dienos, buvo galima įsigyti 21-oje valstybėje (JAV, eilėje Europos šalių išskyrus Prancūziją, Skandinavijos šalyse, Japonijoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje). Prieš Apple paskelbiant iPhone 3GS pardavimo datą, daug kas tikėjosi, kad valstybių kur šį telefoną bus galima įsigyti nuo pat pirmos dienos bus daugiau, tačiau jų buvo viso labo septynios: JAV ir 6 Europos šalys. iPhone 4 pirmą dieną galima buvo įsigyti tik 5-ose šalyse: JAV, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Japonijoje. iPhone 4S - 7-ose šalyse JAV, Kanadoje, Australijoje, Japonijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje ir Vokietijoje. iPhone 5 nuo pirmos dienos prekiauti buvo pradėta 9-ose šalyse: JAV, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Australijoje, Japonijoje, Honkonge ir Singapūre.

Po paskutinių Tim Cook vizitų į Kiniją ir susitikimų su didžiausiais Kinijos mobilaus ryšio operatoriais, galima tikėtis, kad iPhone nuo pirmos dienos bus parduodami ir šioje šalyje.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Labai laukiu iOS7, mavericks :) kolkas lukescius pilnai patenkinta penktukas, tai nemanau, kad verta bus isigyt 5S :)

  • Vienas iš iPhone privalumų, kad jų nereikia keisti kas metus.
   Nežinau ar būsiu pionierių gretose, kurie pirmieji puls diegti iOS 7, spėju naujoji iOS versija, net ir būdama GA, turės dar spragų - per daug joje pakeitimų. Jei per pirmąsias savaites nepaaiškės tos spragos, tada greičiausiai priglausiu ją savo iOS įrenginiuose.
   Mavericks, jei visos mano naudojamos programos turės atnaujinimus OS X Mavericks arba esančios programų versijos tvarkingai dirbs su naująja operacinės sistemos versija - tada įsidiegsiu, nors ten, panašu, naujienų ne tiek jau ir daug. Reikia tikėtis, kad Apple nepakeis kainų politikos ir OS X kaina išliks simbolinė.

   • As tai savo iPad mini iskart prie iOS7 pereisiu, o su iPhone neskubesiu, kad ir menesiuka palauksiu ir pasiskaitinesiu forumus kaip ten kas, nes man ir iOS 6.1.4 puikiai sukasi :)

   • Bet yra ir nemazai zmoniu kurie keicia iPhone, kai tik pasirodo naujas :)
    Keistas tas privalumas iPhone :) As visados maniau kad telefonus keicia kai jie atsibosta ir norisi kazko naujo :)

    • Aš manau, kad daiktą reikia keisti kai jis sugenda ir jam jau pasibaigusi garantija, jis moraliai pasenęs ir nepatenkina poreikių. Tačiau yra žmonių, kurie stengiasi turėti kiekvieną naujausią iPhone. Kadangi daugumai iPhone asocijuojasi su geromis pajamomis ir šiaip sėkmingu žmogumi - tie, kurie savo sėkmę gali paridyti tik naujo iPhone pagalba tai stengiasi ir daryti. Tai ypač populiaru Amerikoke (iš ten ir tokios eilės pasirodžius naujam iPhone), kur dauguma alkūnėmis bando sutvirtinti savo pozicijas po saule. Ten, tam tikroje kategorijoje žmonių, yra nepaprastai svarbu turėti paskutinį modelį ir jį gauti pirmam iš savo pažįstamų rato. Jie juo nepaprastai didžiuojasi ir visaip „kiša po nosimi“ tipo čia va naujausias. Jei pasakysi „na ir kas, čia tik telefonas“ ir kitiems matant išsitrauksi tokį patį, gal įsigytą ne pirmą dieną, o po kokio mėnesio - turėsi Amerikietį priešą visam gyvenimui. Tada gali sužinoti, kad lietuviai tai rusai, kad šaudė žydus, kad yra kvailiai ir vien tik NY gali juos kūnais užgulti ir nereikės net ginklų ir t.t. Tačiau nereikia ir Amerikos, tuščiagarbių užtenka visur. Kaip taisyklė jiems svarbu, kad tai būtų tai ko kiti pavydėtų ir jei kurią dieną tai taps koks nors Samsung - jie lygiai taip pat didžiuosis juo.

 2. as tai i darbini iphone imesiu iOS7 ta pacia diena ir tikiuos kad uzlaus telefona negyvai. tada galesiu paprasyt kad nupirktu naujaji iphone :D.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų