Apple pradėjo riboti priėjimą prie iWork for iCloud beta dėl per didelio šios paslaugos populiarumo

Kai kuriems vartotojams, prisijungus prie beta.iCloud.com ir pabandžiusiems atidaryti kurią nors iš iWork for iCloud aplikacijų gali nepavykti to padaryti.

Praeitą savaitę Apple prieigą prie beta.iCloud.com atidarė visiems turintiems Apple ID, o šią savaitę, kai kurie vartotojai, bandantys atidaryti iWork for iCloud aplikacijas gali būti informuoti, kad to padaryti jie negali dėl per neįtikėtinai didelio susidomėjimo beta.iCloud.com.

Pranešimas apie ribotą priėjimą prie Pages for iCloud aplikacijos
Pranešimas apie ribotą priėjimą prie Pages for iCloud aplikacijos
Paveiksliukas paimtas iš Interneto

iCloud vartotojai ir toliau gali išsaugoti savo dokumentus iCloud ir jie bus pasiekiami, kai tik paslauga vėl bus prieinama visiems.

Aš be problemų galiu prisijungti prie beta.iCloud.com ir naudotis iWork for iCloud aplikacijomis, tačiau internete ne mažai nustebusių žmonių komentarų, kurie rašo, kad jiems to padaryti nepavyksta.

Papildymas (2013-08-26 22:14): Mac Arena skaitytojas KęstasM, pastebėjo, kad naudotis iWork for iCloud aplikacijomis jau galima ir įprastoje icloud.com svetainėje.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Beja, jau ir nebūtinai eiti į beta.icloud.com, jau ir paprastam icloud.com yra iWork beta.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų