Android fronte reikalai gerėja, bet pasenę saldėsiai neišmetami

Temos: Android, Google

Paskutinį kartą, kai Google tyrė savo vartotojų naudojamų Android OS versijų situaciją - persvara buvo Gingerbread vartotojų pusėje. Dabar reikalai kiek pasikeitė.

Naujausi Android operacinės sistemos versijų paplitimo duomenys rodo, kad Android Jell Bean 4.1 naudoja 34 procentai aktyvių Android vartotojų ir šiek tiek lenkia senukų armiją (33%). Sujungus 4.1 versiją su likusiomis Jelly Bean versijomis (Android 4.2 ir aukštesnėmis) - šviežiausio skonio Android versijos sudaro 40.5 procento.

Froyo (v2.2), Eclair (v2.1) ir Ice Cream Sandwich (v4.0.3 iki 4.0.4) - okupavusios nemažą pyrago dalį taip pat ir užima trečią vietą ir aktyvūs šių Android versijų vartotojai sudaro 22.5 procentus. Honeycomb (v3.2) ir Donut (v1.6) abi turi po 0,1 procento aktyvių vartotojų. Jei naudojate šias arba Android 1.6 versiją - būkite mieli - išjunkite savo telefonus (jūsų pačių sveikatos labui).

Android versijų paplitimas: duomenys rinkti dvi paskutines 2013 metų liepos mėnesio savaites
Šaltinis: android.com
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų