Pigesnis iPhone jau komplektuojamas

Temos: Apple, iPhone

Kalbama, kad artimiausiu metu Apple planuoja išleisti pigesnį iPhone modelį. Pagrindiniai Apple komponentų tiekėjai sako, kad jau vyksta komponentų, tame tarpe ir 28-nanometrų procesoriaus siuntimas iš Taivanio Semiconductor Manufacturing Co., siuntimas.

Skirtingų šaltinių teigimu, be TSMC, Kinsus, SPIL, Texas Instruments, Renesas Electronics ir Chipbond Taiflex Scientific siunčiančių skirtingas dalis, Largan Precision siunčia 8-megapikselių kameras, o Foxcon baterijas, naujajam - pigesniam, iPhone.

Sakoma, kad kompanijos siunčia didelius komponentų kiekius, kad Apple turėtų pakankamą iPhone kiekį pardavimui, antroje metų pusėje, kaip kompensaciją to, kad pirmoje metų pusėje nepristatė nieko naujo. Kai kurie šaltiniai teigia, kad Apple gali pigesnį iPhone modelį pristatytu rugpjūčio mėnesį.

Skirtingų rinkos stebėtojų duomenimis, spėjama pigesnio iPhone kaina skiriasi. Anot Reuters, pigesnis iPhone turėtų būti leidžiamas kelių spalvų ir kainuoti 99JAV$, tuo tarpu kiti rinkos stebėtojai teigia, kad pigesnis iPhone be dviejų metų sutarties, turėtų kainuoti 399JAV$ (dabar pigiausias 16GB iPhone modelis, be sutarties, kainuoja 649JAV$ arba nuo 679€ iki 705€ Europoje, priklausomai nuo šalies).

Tikėtina, kad ruošdamasi naujų iPhone pristatymui, Apple turi artimiausiu metu pradėti jų gamybą. Praeitais metais, iPhone 5 Apple pristatė rugsėjo mėnesį.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. 399 jei kainuos tai per brangiai, uz tokius jau gali pasiimti Samsung analoga toki kaip Nexus 4

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų