BlackBerry Messenger iPhone ir iPad

Britų T-Mobile pranešė, kad birželio 27 dieną, Blackberry Messenger bus prieinamas ir iOS vartotojams, tačiau tai ne nebūtinai teisinga data.

Po T-Mobile UK pranešimo Twitter’yje, apie tai kad 27 birželio BlackBerry Messenger (BBM) taps prieinamu ir iOS, BlackBerry tuojau pat suskubo paneigti šiuos gandus sakydami, kad jie „praneš apie datą kai tik ji bus žinoma“.

Tikėtina, kad BBM pasirodys dar vasarą, bus nemokamas ir veiks tiek su iOS, tiek ir su Android įrenginiais.

Apie savo planus BBM padaryti multiplatformine aplikacija BlackBerry pranešė gegužės mėnesį. Manau, tai visai gera mintis (tik neaišku kur biznis), nes bus paprasčiau ir pigiau bendrauti su BlackBerry įrenginių savininkais, bei tie, kurie išdavė BlackBerry ir nusipirko kitokį telefoną – galės vėl sugrįžti prie savo BBM kontaktų.

BBM žinomas, kaip saugi pokalbių aplikacija ir buvo BlackBerry pasididžiavimas. BBM pasirodžius tiek IOS tiek Android platformose visai eilei tokią pačią ar panašią paslaugą siūlančioms kompanijoms (Facebook, WhatsApp ir t.t.) gali būti liūdna.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų