iOS7 ir OS X plakatai praneša apie dizaino pasikeitimus

Tema: Apple

Panašu, kad gandai apie Jonathan Ive daromą iOS ir Mac OS X išvaizdos pakeitimą - tiesa.

Ruošiantis sekančią savaitę startuosiančiam WWDC, San Francisko „Mascone Center“ pastatas puošiamas įvairiausiais plakatais, kuriuose Apple fanai bando perskaityti užšifruotas žinutes.

Šiais metais daug kas kitaip nei anksčiau. Apple plakatuose dominuoja plonu, „firminiu“ Apple fontu Helvetica Neue užrašyti WWDC ir skaičius 7. Šis fontas plonesnis nei paprastai naudoja. Dabar užrašai rašomi Helvetica Neue Ultra Light; Apple šiemet neslepia savo dekoracijų už aklinai nepermatoma plėvele uždengtų langų.

Naujo, super plono fonto panaudojimas gali reikšti, kad Apple sutelkia daugiau dėmesio ties Retina ekranais, kurie geba puikiai atvaizduoti tokius super plonus ženklus daug aiškiau.

Taip pat internete yra spekuliacijų ir dėl spalvingumo plakatų. Sakoma, kad daug splavų „septynetuke“ gali reikšti, kad kiekviena pagrindinė iOS aplikacija bus susieta su viena kokia nors spalva.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų