iOS7 - tikimasi daug pakeitimų [gandai]

Temos: Apple, iOS

Anot John Grubber – žmogaus patikimo Apple gandų klausimuose, Apple industrinio dizaino vice-prezidentui Jonathan Ive tapus ir vartotojo sąsajos departamento vadu mobili Apple platforma turės daug pastebimų pakeitimų.

Naujosios iOS versijos pasirodymo tikimasi kartu ir su naujuoju iPhone, tačiau anot gandų, jos kūrimas gerokai atsilieka nuo numatyto plano. Tikriausiai todėl, kad naujasis Apple vartotojo sąsajos departamento vadas inicijavo visą eilę pakeitimų. Tie pakeitimai tokie ženklūs, kad „sakoma“ jog iOS inžinieriai priversti naudoti poliarizacinius stiklus/filtrus ant savo iPhone ekranų, kad tik kas nors nepastebėtų iOS vartotojo sąsajos pakeitimų.

Grubber’is taip pat mini, kad dėl iOS7 darbų vėlavimo, į pagalbą pasitelkta dalis inžinierių dirbančių su OS X 10.9.

Ive darbo rezultatais daugelis žmonių labai patenkinti, tačiau tuo pačiu ir liūdina daug visokių skirtingų tekstūrų mėgstančius dizainerius", – sako Rene Ritche, iš iMore – kitas patikimas šaltinis, omenyje turėdamas iOS 6 skeutomorfinį dizainą.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Tai jau prieš 2 metus tai turėjo daryti, na ziuresime kas gausis

  2. Tie vėlavimai ir OS X komandos pajėgų permetimai į pagalbą iOS man, kažkaip, per daug optimizmo nesuteikia. Skubos darbas ... O papildomai, tai dar parodo ir kompanijos prioritetus, kai OS X vis labiau apleidžiama ir kuo labiau tuo labiau tampa platforma laisvalaikiui ir pasilinksminimams nei darbui.

  3. O kada turėtu išleisti iOS7, jeigu nevėluotu ir pagal planą?

    • Manau, kad Apple planus tik Apple ir žino. Jei žiūrėti pagal kelių, praėjusių metų datas, tai WWDC turėtų įvykti birželio mėnesį paprastai jie praneša apie iOS versiją WWDC metu, o išleidžia kartu su nauju iPhone - rudenį, tačiau yra buvę, kad nauja iOS versija buvo anonsuota ir tapo prieinama palaikomiems įrenginiams iš karto po WWDC paskelbimo.

      Jei dabar sklando gandai kad vėluoja su iOS darbais, tai tikėtina, kad vis tik praneš birželio mėnesį, bet išleis rudenį, nebent Džonio planai yra išleisti iOS7 per WWDC ir jis dabar ten spaudžia sultis.

  4. Na bet kokių atvejų aš esu už papildomas naujoves, nes jau tikrai per ilgai užsisedėjo ant to paties, kad ir kaip tai yra gerai šiuo metu.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų