Adobe planuoja nutraukti Creative Suite (CS) pardavimus CD versijose

Nieko stebėtino, kad po to kai Adobe paskelbė apie „Creative Cloud“, sekantis žingsnis yra nutraukti Adobe programinės įrangos, kurią šis debesis palaiko pardavimus CD versijose ir pereiti prie naujo „online“ arba „prenumeratos“ medelio.

Adobe tęsia aukščiausios klasės inovacijų pristatymą per „Creative Cloud“ ir mes nutrauksime „Creative Suite“ ir „Acrobat“ programinės įrangos platinimą „dėžutėse“, sakė Adobe atstovas spaudai. Elektroninių, „Creative Suite“ ir „Acrobat“ programinės įrangos versijų atsisiuntimas, ir toliau bus prieinamas registruotiems Adobe.com vartotojams.

Numatoma Adobe CS ir Acrobat programinės įrangos dėžutėse pardavimų nutraukimo data yra 2013 gegužės 1d.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Ar tai reiškia, kad pagaliau bus daug sunkiau gauti piratines Adobe versijas ? :)

  • Manau, kad tai kažkiek apsunkins nelegalių Adobe programų kopijų atsiradimą, bet piratai žmonės išradingi.
   Tačiau, reikia pastebėti, kad Adobe atkakliai dirba tuo klausimu ir ne už kalnų, matyt, toks momentas, kai jis ras veiksmingą apsaugos mechanizmą.

   • Būtų labai gerai teoriškai, jei Adobe ką nors rimtesnio sugalvotu tuo klausimų. Nes tas masinis piratavimas labai nusibodęs.

    • Na taip, piratavimas nėra geras, nors panašu, visuotinis reikškinys. Man teko sutikti žmonių, kurie nuoširdžiai stebėjosi, kad Windows operacinė sistema yra mokama.
     Adobe produktų vartotojų atveju, problema yra ta, kad daugelis jų mano, kad jiems reikia visko (pvz viso CS paketo), kurio kaina išties nėra žema, o naudoja jie tik Photoshop ir išnaudoja tik kokių 10% jos galimybių (čia maždaug kaip naudoti Excel, kaip kalkuliatorių). Giliau paanalizavus tokių vartotojų tikrus poreikius – supranti, kad Adobe Lightroom yra daugiau nei kad jiems reikia, o šio produkto kaina yra daug prieinamesnė ir tikrai įkandama daugeliui.
     Kita vertus, kas turi galimybę įsigyti Adobe produktus su Educational nuolaida, tai taip pat ženkliai sumažina produkto kainą.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų