Apple paskelbė WWDC 2024 datą

Tema: Apple

„Apple“ paskelbė savo didžiausio metų renginio — WWDC datą. Patalpinkite priminimą savo kalendoriuose.

WWDC24

„Apple“ paskelbė didžiausio kompanijos kasmetinio renginio WWDC24 (Pasaulinės kūrėjų konferencijos) datą. Konferencija prasidės 2024 metų birželio 10 dieną 20:00 Lietuvos laiku. Konferencijos renginiai skirti kūrėjams tęsis iki birželio 14 dienos.

Daugeliui „Apple“ technikos turėtojų ar dar tik planuojančių prisijungti prie „Apple“ entuziastų gretų įdomiausias yra pirmą konferencijos dieną vykstantis renginys, kurio metu pristatomi nauji produktai ir paslaugos.

Tikimasi, kad kompanija šios konferencijos metu pristatys „iOS 18“, „macOS 15“, “watchOS 11“ ir kitas jos įrenginiams skirtas operacines sistemas.

Jei esate kūrėjas, dalyvavimui konferencijos metu vykstančiuose renginiuose galite užsiregistruoti kompanijos svetainėje.

Atsisiųskite priminimą paspausdami ant kalendoriaus piktogramos esančios žemiau ir patalpinkite jį savo kalendoriuose. Tai padės jums nepraleisti šio renginio tiesioginės transliacijos ir būti tarp pirmųjų sužinojusių apie naujus „Apple“ produktus iš pirmų lūpų.

WWDC24 kalendorius, priminimas
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų