20-os 2021 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

20-os 2021 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

 • YouTube“ įgalino 4K/60fps video naujuose „Apple TV 4K“.
 • Spotify“ įgalino jos srautų grojimą „Apple Watch“ įrenginiuose atsijungus (atsisiuntus į įrenginį).
 • Apple“ juristai mano, kad „Apple“ ir „Epig Games“ teisinėje kovoje, už žaidimus kuriančios kompanijos nugaros gali stovėti „Microsoft“.
 • „Apple“ ir vėl pasiekė naują rekordą. Pajamos gautos už „iPhone 12“ padavimus 2021 metų pirmo ketvirčio laikotarpiu sudaro trečdalį visos išmanių telefonų pardavimų rinkos pyrago.
  „Apple“ ir vėl pasiekė naują rekordą. Pajamos gautos už „iPhone 12“ padavimus 2021 metų pirmo ketvirčio laikotarpiu sudaro trečdalį visos išmanių telefonų pardavimų rinkos pyrago.
 • Prasidėjo prekyba naujais spalvotais „iMac“ kompiuteriais.
 • „Apple“ nufilmavo pažintinį filmuką apie tai kodėl reikia neleisti aplikacijoms sekti naudotojų.
 • Apple Watch“ bus galima valdyti gestais (AssistiveTouch). Kalbama, kad po kažkurio atnaujinimo šia galimybe galės naudotis ir jau dabar išleistų „Apple“ laikrodžių savininkai. Taip „Apple“ pamini pasaulinę informavimo apie prieinamumą dieną (Global Accessibility Awareness Day – GAAD).
 • „Bloomberg“ rašo, kad jau šią vasarą „Apple“ išleis atnaujintą „MacBook Pro“ kompiuterį palaikantį iki 64GB RAM ir 10-ties branduolių procesorių.
 • Šiek tiek statistikos paaiškėjusios „Apple“ ir „Epic games“ bylos metu.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų