19-os 2021 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

19-os 2021 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

 • Pasirodė gandų, kad „Apple“ gegužės 18 dieną išleis „AirPods 3“ bei debiutuos „Apple Music HiFi“ arba „Apple Music+“.
 • Kalbama, kad „iPhone 13“, dėka naujo „Face ID“ modulio, bus mažesnis išsikišimas į ekraną. Kai kurie šaltiniai tvirtina, kad „kuprelė“ sumažės net 50 proc.
 • „iPhone“ surenkanti „Foxconn“ praneša, kad komponentų trūkumas bus jaučiamas ir 2022 metais.
 • 20-metus teksasietis turės du metus praleisti už grotų už tai, kad iš Little Rock Apple Store pavogė 25 „iPhone“, „MacBook“ kompiuterius ir „iPad“. Ilgapirštis nežinojo, kad iš „Apple“ parduotuvių pavogta įranga gali būti atjungta per nuotolį.
 • „Apple“ paviešino antrojo „Home Before Dark“ sezono anonsą.
 • „CK IT Solutions“ – britų serviso centras nubaustas 147 000 JAV dol. 2018 metais servise buvo atliktas patikros reidas, kurio metu nustatyta jog servisas prekiavo padirbtais „Apple“ įkrovikliais.
 • „Strategy Analytics“ paskelbė, kad lyginant su 2021 metų pirmuoju ketvirčiu, šių metų pirmo ketvirčio metu „Apple“ iš gamyklų išsiuntė 94 prc. daugiau savo nešiojamų kompiuterių.
  „Strategy Analytics“ paskelbė, kad lyginant su 2021 metų pirmuoju ketvirčiu, šių metų pirmo ketvirčio metu „Apple“ iš gamyklų išsiuntė 94 prc. daugiau savo nešiojamų kompiuterių.
  Šaltinis: „Strategy Analytics“.
 • „Apple“ paviešino dokumentinio serialo „1971: The Year That Music Changed Everything“ video anonsą.
 • „Apple“ pripažino, kad „iOS 14.5.1“ atnaujinimas kai kuriuos „iPhone“ gali lėtinti. Testai parodė, kad po šio atnaujinimo 12 šeimos „iPhone“ modeliai gali veikti lėčiau nei senesnis XR. Šiai problemai pataisymas jau yra, belieka sulaukti kol „Apple“ jį išleis.
 • Svetainė „WCCFtech“ paskelbė kokie „iOS“ ir „iPadOS“ įrenginiai palaikys 15-tą „iOS“ ir „iPadOS“ versijas. Anot svetainės su šiomis operacinės sistemos versijomis bus suderinami šie įrenginai:
  iPhone:

  iPad:

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. „Apple“ pripažino, kad „iOS 14.5.1“ atnaujinimas kai kuriuos „iPhone“ gali lėtinti. Testai parodė, kad po šio atnaujinimo 12 ir 13 „iPhone“ modeliai gali veikti lėčiau nei senesnis XR. Dar nėra iphone 13…

 2. Gal yra galinčių paaiškinti,kodėl „Face id“ funkcijai,telefono atrakinimas su laikrodžiu dėvint kaukę,reikalingas Wifi? 😄😄
  Man kartais tokie „Apple“ sprendimai kažkokie neadekvatūs ir nesuprantami...

Parašykite komentarą

Į viršų