Kaip iš iPhone aplikacijos Phone paskambinti į praktiškai bet kurį messenger´į

Galimybė iš iPhone skambinimo aplikacijos Phone paskambinti praktiškai bet kurio messenger´io kontaktui atsirado dar „iOS 10“, tačiau labai mažai kas apie šią galimybę žino.

Dabar, kai bendravimas su artimaisiais ir draugais bei pažįstamais vyksta didele dalimi tik skambučių ir kitų bendravimui skirtų aplikacijų pagalba, galimybė iš Phone aplikacijos esančios iPhone paskambinti praktiškai bet kurio messenger´io abonentui gali būti patogi. Ši galimybė patogi gali pasirodyti ir tokiu atveju jei su kuriuo nors kontaktu bendraujate tik tam tikros aplikacijos pagalba.

Kaip skambinti iš iPhone aplikacijos Phone kokio nors messenger´io aplikacijos abonentui

 1. Įdiekite reikiamo messenger´io aplikaciją telefone, pavyzdžiui: „Skype“, „Telegram“, „Viber“, „WharsApp“ ir panašiai ir bent kartą tą aplikaciją atidarykite.
 2. Aplikacijoje Phone aktyvuokite kontaktų sąrašą ir pasirinkite reikiamą kontaktą.
 3. Būdami kontakto lange paspauskite ir laikykite nuspaudę skambinimo mygtuką iPhone skambinimo mygtukas Phone aplikacijoje
 4. Pasirodžiusiame dialogo lange pasirinkite messenger´į kurį norite naudoti skambinimui.
Skambučio iPhone iš Phone aplikacijos į messengerį pasirinkimas

Atlikus šiuos veiksmus skambučių istorijoje matysis šis skambutis ir aplikacija, kurios pagalba jis buvo atliktas.

Reikėtų turėti omenyje, kad atlikus tokį skambutį „Phone“ aplikacija jį įsimins ir sekantį kartą paspaudus skambinimo piktogramą bus pasirinktas paskutinis naudotas skambinimo būdas, tad jei po skambučio pavyzdžiui į soc. tinklų messenger´į sekantį kartą kontaktui norite skambinti įprastu būdu į telefoną — reikės vėl naudoti aukščiau aprašytą ilgesnio paspaudimo ant skambinimo piktogramos būdą ir pasirinkti telefoną.

Papildomai, skambučius kontaktams per pasirinktus messenger´ius galima patalpinti ir į mėgstamų sąrašą ir skambinti vienu paspaudimu.

 1. Atidarykite Phone aplikaciją ir aktyvuokite Favourites.
 2. Paspauskite lango viršuje esančią + piktogramą.
 3. Pasirinkite kontaktą ir būdą-messenger´į kurio pagalba norite skambinti paspaudus ant jam sukurtos skambinimo piktogramos.

Kaip susiejami messenger´ių kontaktai su Phone aplikacija

Kontaktai susiejami pagal jų telefono numerį įvestą kontaktų sąraše. Jei pavyzdžiui „Telegram“ ar „WhatsApp“ susieti su kitu telefono numeriu tai norint per messenger´į skambinti kontaktui reikia jo telefono numerį su kuriuo susieta jo paskyra toje messenger´io aplikacijoje.

Kiek sudėtingiau su socialinių tinklų messenger´iais autorizacija, kuriuose vyksta naudojant naudotojo vardą ar el.pašto adresą.

Norint susieti kontakto įrašą „Phone“ aplikacijos kontaktų sąraše su atitinkamu messenger’iu reikia nurodyti kontakto prisijungimo vardą prie atitinkamo messenger’io įrašo kontakto įraše adresyne.

 1. Phone aplikacijoje atidarykite kontakto įrašą adresyne.
 2. Paspausite Edit.
 3. Raskite skirsnį add social profile ir spauskite + piktogramą.
 4. Pasirinkite messenger’io tipą, pavyzdžiui „Skype“
 5. Įveskite kontakto prisijungimo prie to „messenger’io“ vardą.
 6. Paspauskite Done.

Šis būdas veikia su visomis populiariomis messenger´ių aplikacijomis tokiomis kaip „Skype“, „WhatsApp“, „Viber“, „Telegram“ ir t.t.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Taip, šitą funkciją dažnai naudojuos :)

 2. Galėtų ir žinučių rašymui tokią galimybę padaryti, pvz Viber ar WhatsApp

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų