Apple pristatė pigesnį iPhone mažesniu ekranu

Temos: iPhone, iPhone SE
iPhone SE 2020
Po mėnesius trukusių spekuliacijų ir gandų „Apple“ pagaliau pristatė naują „iPhone SE“.

Po mėnesius trukusių gandų, „Apple“ paskelbė apie naują „iPhone SE“ telefono modelį.

Anksčiau buvo manyta, kad šio telefono pavadinimas bus „iPhone SE 2“ arba „iPhone 9“, tačiau abu šie gandai pasirodė klaidingi. Trečiadienį kompanija paskelbė apie greitai startuosiančią naujojo 4,7 colio ekrano įstrižainę turinčio „iPhone SE“ užsakymų pradžią. Pirmasis „iPhone SE“ modelis buvo išleistas prieš keturis metus.

Naujasis „iPhone SE“ tai iš esmės „iPhone 11“ sukištas į „iPhone 8“ korpusą. Kaip ir pirmasis „iPhone SE“ šis modelis kainuos ženkliai pigiau nei pigiausias „Apple“ telefonas „iPhone 8“.

Tikėtina, kad šių naujų „iPhone SE“ kainos Lietuvoje bus: 64GB talpos 499€, 128GB — 549€, o 256GB talpos telefonas kainuos 669€. Telefonus bus galima rinktis trijų spalvų: baltos, juodos ir raudonos — (PRODUCT)RED.

Šis naujasis modelis turėtų būti patrauklus „iPhone“ mylėtojams, kurie nenori mokėti 829–999€ už „iPhone 11“ ir tiems kam prie širdies yra mažesni ir labiau kompaktiški telefonų modeliai.

Apple iPhone SE 2020 Techniniai duomenys

Norintys jau dabar savo telefonus papuošti naujojo „iPhone SE“ darbastalio paveikslėliais, juos atsisiųsti (1242x2208 pikselių) gali jau dabar, paspaudę ant nuorodų esančių žemiau ir išsaugoję savo kompiuteryje ar telefone:
Raudonas
Mėlynas
Geltonas

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 16 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Vienas žodis - NUSIVYLIMAS😞 Aš labai laukiau naujojo SE ir buvau nusiteikęs mokėti už jį, kad ir 1000 €, bet jis turėjo būti tokio pat dydžio, kaip ir senasis SE. O dabar...🤔 "damušiu" savo senuką SE iki galo (kuriam jau eina ketvirti metai) ir pirksiu 11 Pro.

 2. Pliusai: procesorius, kompaktiškumas, fast ir wireless charge, apsaugotas korpusas, kaina (ir čia jau ne tik pagal iphone, bet ir lyginant su kitais gamintojais).
  Riebus minusas: ekranas (~65.4% screen-to-body ratio). Akmens amžius. Įdomu, ar yra nors vienas kitas toks telefonas per paskutinius metus, nors ir pats pigiausias.
  Intrigos, kurios nulems ar verta jį pirkti: baterija ir kamera?

 3. Pliusai: procesorius, kompaktiškumas, fast ir wireless charge, apsaugotas korpusas, kaina (ir čia jau ne tik pagal iphone, bet ir lyginant su kitais gamintojais).
  Riebus minusas: ekranas (~65.4% screen-to-body ratio). Akmens amžius. Įdomu, ar yra nors vienas kitas toks telefonas per paskutinius metus, nors ir pats pigiausias.
  Intrigos, kurios nulems ar verta jį pirkti: baterija ir kamera?

 4. Kažkada kai tik išgirdau,kad Apple bandys išleisti naują SE modelį,net neabejojau,kad tai bus tikrasis pirmojo SE modelio korpusas,tik turės ekraną per visą jo dydį,taip išlaikys jo gabaritus ir padidins ekraną(patogus rankoje+didesnis ekranas),kaip pas Iphone X
  Šitas jų sprendimas man labai keistas... 🤔
  Tie kas planavo pirkti iphone 8 ir dar nenusipirko,manau labai apsidžiaugs,nes gaus su geresniais parametrais telefoną ir už gerą kainą👍

  • Deja, šis sprendimas nėra keistas. Šitas SE visiškai atitinka senojo SE koncepciją – įdėti į seną telefoną naują procesorių, dar keletą naujų dalių ir parduoti už ženkliai mažesnę kainą nei įprasto iphone ir truputį didesnę už konkurentų.

   • Pievas šneki.. kai išleido pirmą SE,jau buvo išleistas iphone 6,6+ ir iphone 6s ir 6s+
    SE buvo mintis,mažiukas,bet (tuo metu) ir galingas telefonas,tiem kas megsta mažus ragelius... nes kai pasirodė naujieji šešti iphonai,daug nusivylimų buvo,kad dingo maži gabaritai...
    Šitas SE tiesiog geresnis aštuntas ir tiek,geriau būtu padare ant seno korpuso su pilnu ekranu ir Face id,būtu į temą ir visi patenkinti,kas megsta mažus ragelius :)

 5. Arba kad ir tas pats korpusas būtų buvęs, su tuo pačiu ekranu, bet geresne kamera, talpesne baterija ir greitesniu procesoriumi. Man visai tinka ir tas touch id. Įdomu ar bent baterija ilgiau laikys lyginant su iphone 8. Be to rašoma kad kainuos ženkliai pigiau nei pigiausias iphone 8, bet ideal’e iphone 8 kainuoja 50€ pigiau nei se

 6. Sakai pievas šneku ir pats patvirtini mano teiginį: "kai išleido pirmą SE,jau buvo išleistas iphone 6,6+ ir iphone 6s ir 6s+". Va būtent: anas SE buvo įdėtas su tuo metu seno 5S korpusą, o naujas SE yra šiuo metu seno 8 korpuse.
  Aš kaip ir tau (kaip ir daugelis) tikėjausi, kad naujas SE bus mažas telefonas su ekranu per (beveik) visą korpuso dydį. Deja, išleidžiamas naujas telefonas parodo, kad SE mintis buvo ir yra ne išleisti mažiuką bet galingą telefoną kompaktiškų ragelių gerbėjams, tačiau pagaminti telefoną su kuo mažesne savikaina iš seno korpuso ir ekrane bei naujo procesiaus ir dar kelių naujų dalių.

  • Sakai mažesne savikaina? Kurioje čia vietoje ta mažesnė savikaina?🤔 iphone8 kai išejo,berods jei neklystu,kažkas apie 800€ kainavo... naujojo SE su Ram didesniu kiekiu,nauju procesorium,kuris įdiegtas iphone 11,11pro,kaina tik 499€,čia nesavikaina o proto pisi...as :) Nes iphone8 savikaina turbūt dvigubai mažesnė,nors jis dar šiai dienai 500€ su kapeikom kainuoja... tai kas pirks dabar 8-ta,kai
   yra naujas SE uz 499€ su naujausiu Hardwar’u 😀
   O būtų SE mažiukas,žmones rinktusi tarp dydžio,o dabar 8-ta iphona patys palaidojo,nors ir patys ta žino,todel ir sustabdė jo gamyba... blogai dabar tik parduotuvėm,nes parduot likusius telefonus už tą pačią kainą,manau sunkiai pavyks...

   • Iš kur mažesnė savikaina? Ogi sutaupytos beveik visos naujo telefono kūrimo išlaidos. Jei SE būtų toks, kokio mes norime, tai iš esmės būtų naujas telefonas kurį reikia projektuoti ir gaminti iš naujo. Tokius apple pardavinėja ne po 500, o po 1000. O dabar tai yra senas telefonas su keliomis naujomis dalimis, kurių ir matmenys ir vieta korpuse greičiausia bus tokie pat.
    Kas pirks iphone 8 nežinau, bet abejoju ar ir šiuo metu jį daug kas dar perka. Esmė tame, kad šiuo metu apple pagaminti SE ir 8 kainuoja panašiai, o tikimybė parduoti SE daug didesnė. Apple retai daro tai, kas mažai pelninga.

 7. Siais laikais ekranas su remaliais ir dar kvadratinis kampuose tai jau 5 metai atgal, tokiu telefonu jau niekas nebegamina. Telefone pats svarbiausias dalykas geras ekranas, geriau jau procesorius buna letesnes bet ne prastas ekranelis.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų