Kaip pasidalinti klausomos muzikos garsais su draugu iOS 13

Temos: iOS, Muzika

iOS 13“ yra funkcija „Audio Sharing“ leidžianti per Bluetooth pasidalinti klausoma muzika.

Viena geresnių „iOS 13“ naujų funkcijų yra galimybė per Bluetooth dalintis klausoma muzika su kitu žmogumi. Ši funkcija pasirodė ketvirtoje „iOS 13“ beta versijoje. Šis dalinimosi muzika būdas skirtas ausinėms.

Tiesa ši dalinimosi muzika per Bluetooth funkcija turi apribojimų. Teisinga būtų manyti, kad ji tinka visoms W1 ar H1 lustus turinčioms ausinėms, tačiau taip nėra. Šiuo metu „Audio Sharing“ palaiko:

Reikia turėti omenyje, kad kai rašomos šios eilutės „Audio Sharing“ funkcija vis dar beta stadijoje ir gali būti, kad palaikomų ausinių sąrašą „Apple“ papildys vėliau. Pavyzdžiui „Beats Solo3“, „Beats Studio3“, „Powerbeats3“ ir „BeatsX“ visos turi W1 lustą ir teoriškai turėtų galėti veikti su „Audio Sharing“.

Šiuo metu „Apple“ leidžia šia funkcija naudotis tik turintiems naujausius „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“.

Apple“ sako jog yra du būdai leidžiantys „iOS 13“ inicijuoti „Audio Sharing“. Tačiau šiuo metu „iOS 13“ beta 4 veikia tik vienas jų.

Vienas būdas yra pridedant įrenginius vieną arti kito. Abiejuose įrenginiuose pasirodys langeliai informuojantys apie galimybę naudoti „Audio Sharing“ funkciją su prašymu patvirtinti ar atšaukti garso dalinimąsi. Tai patogus būdas leidžiantis dviems skirtingų „iOS“ įrenginių naudotojams susiejusiems savo įrenginius su savo Bluetooth ausinėmis klausytis to paties garso takelio ir nepriklausomai vienas juo kito reguliuoti garso stiprumą. Nereikia susieti ausinių su kitu įrenginiu ir po to vėl susieti su savo. Tačiau šis būdas „iOS 13“ beta 4 kol kas neveikia.

Antrasis būdas yra kiek sudėtingesnis, tačiau ketvirtojoje beta versijoje veikia. Jis leidžia „Setting“ susieti kelias poras ausinių, kuriose žinoma prieš tai turi būti aktyvuotas susiejimo režimas. Tada „Music“ ar video aplikacijoje nurodykite, kad garsą groti per abi ausines ir viskas.

Antrasis būdas reiškia, kad nebūtinai kiekvienas iš ausinių savininkų galės valdyti savo ausinių garsą. Nebent ausinės turi atskirą fizinį garso reguliatorių.

Tai visai patogi funkcija. Anksčiau, 3,5mm ausinių laikais būdavo galima pamatyti po vieną vienos poros ausinę įsikišus į ausį ir besiklausančių to paties garso takelio. Dabar „Audio Sharing“ funkcija tai kilstelės į aukštesnį lygį.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų