Apple išleido jos įrenginiams skirtų operacinių sistemų atnaujinimus

„Apple“ išleido „iOS 12.3“, „watchOS 5.2.1“, „tvOS 12.3“ ir „macOS Mojave 10.14.5“ operacinių sistemų atnaujinimus.

Pirmadienį vakare „Apple“ išleido jos įrenginiams skirtų operacinių sistemų atnaujinimus.

iOS 12.3

Šis „iOS“ įrenginiams skirtas atnaujinimas ištaiso nemažai ankstesnėse versijose buvusių klaidų. Įdiegus šį atnaujinimą įrenginiuose atsiras ir „AirPlay 2“ palaikymas bei atnaujinta TV aplikacija.

Patyrę naudoitojai mieliau naudojantys IPSW failus, savo įrenginiams skirtas „iOS 12.3“ versijas gali atsisiųsti iš žemiau pateiktų nuorodų

macOS Mojave 10.14.5

Kaip ir „iOS 12.3“, šiame „Mac“ kompiuteriams skirtame atnaujinime ištaisytos ankstesnėse „macOS Mojave“ versijose buvusios klaidos bei įdiegtas „AirPlay 2“ palaikymas. Šioje v „macOS“ versijoje taip pat ištaisyta klaida „News“ aplikacijoje (ji neveikia su lietuvišku „Apple ID“), pagerintas audio vėlinimas 2018 metų „MacBook Pro“ kompiuteriuose, ištaisytos „OmniOutliner“ ir „OmniPlan“ klaidos dokumentų atvaizdavime, atjungti nesaugūs Bluetooth prisijungimai, ištaisyta „FileVault“ klaida neleidusi nuresetinti naudotojo paskyros slaptažodžio bei ištaisyta InstalledApplicationList MDM komandos klaida.

watchOS 5.2.1

Tai nedidelis „Apple“ išmaniems laikrodžiams skirtas atnaujinimas, tačiau įvairių ciferblatų mėgėjai šioje versijoje ras spalvingų „Pride“ naujienų.

Kita

„Apple“ taip pat išleido ir „Apple TV“ įrenginiams skirtus atnaujinimus: „tvOS 12.3“ skirtą ketvirtos kartos „Apple TV“ ir 7.3 versiją skirtą trečios kartos „Apple TV“ įrenginiams. Kompanija taip pat išleido „macOS High Sierra“ skirtą „iTunes Device Support“ atnaujinimą; „macOS High Sierra“ ir „macOS Sierra“ skirtus „Safari 12.1.1“ atnaujinimus bei „macOS High Sierra“ ir „macOS Sierra“ skirtus „Security Update 2019–003 10.13.6“ atnaujinimus.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Atnaujinimai atėjo, bet nesugebėjo sutvarkyti atsiradusios problemos nuo kažkurios versijos su iTunes nuotraukų perkėlimu į telefoną/planšetę..

  2. Atnaujinus iPad Air2 problemos su tauch skrenu spaudi viena daro ka nori tragedija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų