Dabar Apple Music galima naudoti ir naršyklėje, bent jau kurį laiką

Tema: Muzika
Muzika ir MacBook Pro

Oficialiai „Apple Music“ paslauga galima naudoti arba „iTunes“ arba „iOS“ ar „Android“ įrenginiuose. Tačiau yra ir neoficialus būdas.

„Apple“ muzikos paslaugą „Apple Music“ galima klausytis arba „iOS“ ar „Android“ mobiliuose įrenginiuose arba per „iTunes“ aplikaciją. Bent jau oficialiai. Tačiau egzistuoja ir neoficialus būdas leidžiantis šia paslauga naudotis ir per „Safari“ ar „Chrome“ naršykles.

Šis būdas labai jau neoficialus, nes jis nėra kokia nors aptikta „Apple“ nepublikuota galimybė, bet „Reddit“ socialinio tinklo nario sukurta galimybė „Apple Music“ klausytis naudojant interneto naršyklę.

  1. Atidarykite „PlayAppleMusic“ interneto svetainę;
  2. Svetainės lango kairėje, apačioje pasirinkite Login ir prisijunkite su savo „Apple Music“ paskyra.
  3. Sekančiame lange Suteikite šiam naršyklės grotuvui prieigą prie savo asmeninės muzikos bibliotekos;
  4. Atsidarys langas, kuriame bus jūsų grojaraščiai;
Turėkite omenyje tai nėra oficiali „Apple“ svetainė, todėl duomenų saugumu ar mokėjimų kortelės susietos su „Apple ID“ saugumu reikėtų pasirūpinti prieš jungiantis prie šios paslaugos.

Sunku pasakyti kiek ilgai gyvuos ši svetainė ir jos paslauga, nes „Apple“ įprastai ne itin mėgsta tokius įsibrovimus į jos kompetencijų erdvę.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų